Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Obudziłam się, ale strasznie mi się nudziło. Wysłałam dwa czarne wilki na patrol lasu, reszta pilnowała terytorium, a sama poszłam do spotkanego wcześniej samca. 

Węszyłam go po zapachu i doszłam do jego domu. Odmieniłam się i zapukałam do drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[Przepraszam, ale muszę się tego uczepić: jeśli was wyzywał to logiczne, że to obraźliwe. Nie ma potrzeby tego pisać xdd]]

-Hmm.. Ja spotkałam go przy sklepie na skraju miasta.. Cóż. zachowywał  się normalnie. Coraz więcej nowych Ponad-Naturalnych w mieście. Widziałeś jeszcze kogoś nowego ?- Była pod wrażeniem, że tak swobodnie jej się z nim rozmawiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Witaj..cie. Witajcie . 

Powiedziałam i podałam rękę nowej osobie. 

- Nie widziałam cię, ale z tego co czuję ... jesteś wampirem, to chyba dobrze, bo mogę o czymś z wami porozmawiać. 

Usiadłam przy stole .

- Pamiętasz tego demona ? - Zwróciłam sie do Zacharego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam na Katrinę . 

- Tak właściwie..jestem całkiem dobrą perkusistką, od dziecka chciałam grać na... co ja wygaduję... - przewróciłam oczami. 

- Wracając do tego demona. Wysłałam dwa wilki na patrol, a tak właściwie to jedne z najlepszych w watasze czyli Suprer i Atila ... jeszcze nie wrócili. wysłałam ich z dwie godziny temu...zazwyczaj zajmuje im to 20 minut, myślicie, że demon mógł im coś zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja mogę zawyć - powiedziałam i zamieniłam się w wilka - spróbuję rozpoznać który zapach jest jego...  

Podeszłam do lasu i zobaczyłam żółte kropki, fioletowe, zielone, czarne, szarawa i niebieskie. Kropki oznaczały zapachy danych istot jednak nie umiałam rozpoznać, które są jego . Poszłam fioletowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Katerina]

Kat biegła przez las do miasta za tą dziwną aurą. 

-Pewnie szukał noclegu. Ale chyba nie będę przeszukiwać wszystkich hoteli.- Aura prowadziła ją jeszcze przez kilka ulic, ale nagle się urwała. 

-Ehh. zmienił się w wronę. Nie ma sensu go dalej szukać. Wiem tylko tyle, że dalej szedł na południe ;/- Nie pocieszona pobiegła z powrotem do lasu szukać pozostałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...