Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Przechodziłam tylko przez las - zawarczałam i groźnie spojrzałam - A las... - rozejrzałam się - to chyba nic takiego twojego prawda ? Nie zabronisz mi iść przez las. 

Oddaliłam się od niego i podeszłam do reszty wilków - A wy...uspokójcie się, fajnie by było gdybyście wy wracali do swojej watahy, a moja by się na was rzucała ? Przystopujcie trochę z agresją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee przyglądał się odchodzącej kobiecie przez kilka sekund. Potem oddalił się od ludzi i zmieniając się w kruka poleciał w storę lasu. Przysiadł na drzewie w pobliżu jaskini w której wyczuł wilkołaki. Wrócił do zwykłej formy i usiadłszy na gałęzi zaczął śpiewać The Trooper Iron Maiden z nadzieją że jakieś wilkołaki wyjdą bo chciał dokładnie wiedzieć jakie to stwory są w mieście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee wzbił się w powietrze pozwalając wilkom uderzyć w gałąź. - Ja spadnę? - zaśmiał się. Nie zmienił się całkowicie. Na razie miał tylko skrzydła. Wylądował na innym drzewie. - Mam ponad 1700 lat. Myślisz że jestem idiotą dziewczynko? - zapytał kpiąco i zaśmiał się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiał się. - Jesteście doprawdy zabawni... - zaśmiał się i odleciał. W pobliżu miasta znowu zmienił się w człowieka i ruszył przed siebie śpiewając Powerwolf Lust for Blood w nadziei że znajdzie jakieś lokum. 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...