Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kat przystanęła i spojrzała w jego stronę.-To wszystko doprowadza mnie do szaleństwa.. Nie mogę spać bo cały czas myślę o tym co tak naprawdę o mnie myślisz. Czuje się jak kompletna idiotka bo nie potrafię tego zrozumieć. Myśle o tym jak wielu zdesperowanym kobietom mówiłeś to co mi. Myśle o tym , że Klaus miał racje, jestem naiwna. Ale mimo tego wszystkiego zależy mi na tobie.. chce żebyś był.-Mówiła dosyć szybko.-Nie chce wymagać od ciebie zbyt wiele, ale chce wiedzieć..- ściszła głos do minimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To że mam ponad 1700 lat nie znaczy że kiedykolwiek mówiłem coś takiego... Ja naprawdę siebie nie rozumiem... Wież mi chciałbym móc jednoznacznie powiedzieć co czuje... Ja cie naprawdę lubię... Ale nie rozumiem co czuje... - powiedział ponuro. - przepraszam... - szepnął i spuścił wzrok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała się rozpłakać,krzyczeć i jednocześnie przytulić się do niego ipowiedzieć, że to dla niej nie ma znaczenia. Ale niestety miało. Chciała tylko wiedzieć co on czuje. Chciała się poczuć pewnie. Przez chwilę w jej oczach pojawiły się łzy. Ale szybko to powstrzymała i powiedziuała tylko-Wracajmy już.-Czuła się bezsilna.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee nie odzywał się tylko posłusznie ruszył za Kat. Maił dość samego siebie. Zwłaszcza przez to że przez niego Kat jest smutna. Przez moment miał wrażenie że się rozpłacze ale jednak tego nie zrobił. Chciał pojąć co czuje. - Jestem debilem... - szepnął do siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lee coś pękło, nie wytrzymał ze samym sobą. - Przepraszam za to co zrobię ale coś mnie to tego zmusza. - powiedział i podszedł do Kat. Przytulił ją. Po chwili nabrał powietrza. - Kto by pomyślał że demon się zakocha... - powiedział cicho i po chwili pocałował Kat. 

 

 

((PLOT TWIST!)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce zaczęło jej szybciej bić. Była w szoku. Umysł krzyczal ,,uciekaj'',ale ciało odmówiło posłuszeństwa. Po chwili umysł też przestał walczyć. Odwzajemniła pocałunek znów poczuła ten przyjemny dreszcz. Uświadomiła sobie co powiedział. I nagle wszystkie obawy zniknęły. Zapomniała o Klausie i o wszystkim innym. Myślała tylko o nim.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...