Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kat zerwała się jednym ruchem na nogi.-Finn ma kłopoty..-powiedziała szybko i nie zwracając uwagi na ludzi niezauważalnie szybko dostała się na dół. Kilka sekund później już jej nie było. Najszybciej jak mogła dotarła do rezydencji i wpadła jak burza do sypialni Susan i Finna.-Co się dzieje ?-zapytała lekko zdyszana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Eh. I co ja teraz mam z wami zrobić? - zapytał ironicznie. Wyciągnął z kieszeni podłużny przedmiot. Stanął tak by widzieli go wszyscy. Wybrał jakąś opcje i założył ciemne okulary. - Powiedźcie ser. - powiedział po francusku i pstryknął (urządzenie do usuwania pamięci, takie jak w facet w czerni), stanął na barierce i zeskoczył. Gdy ludzie się otrząśli nie pamiętali że nawet tam byli. Po chwili doleciał w formie kruka do rezydencji. Wszedł. - Zająłem się ludźmi. Co z Finnem? - zapytał stojąc w drzwiach sypialni. - Mhm... Czyli takie sprawy. - mruknął pod nosem i podszedł do Susan, zerwał jej taśmę z ust. - Sorki. Ale tak z grubsza mniej boli. Co się stało? - zapytał i zaczął rozcinać taśmę na rękach. 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susan jęknęła.

- Nie wiem, po prostu nie wiem. Obudziłam się niedawno, to przez leki. Przyszłam tutaj i widziałam jak ktoś pochyla się nad nim z nożem, ale nie widziałam twarzy. Nie jestem w stanie nawet stwierdzić, czy to kobieta czy mężczyzna, był ubrany w płaszcz z kapturem. Komórka Finna leżała niedaleko, więc wzięłam ją i chciałam uciec, ale dogonił mnie, wyrwał telefon i... tyle. Opuścił dom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat wzruszyła ramionami.-Najważniejszyy jest teraz Finn. Ciężko oddycha.-Wzięła swoją torbe i pogrzebała w niej.-Znalazłam.-powiedziała spokojnie. Wyjęła flakonik z czerwonym,gęstym płynem.-To krew Klausa. Ma lepsze zdolności lecznicze.-otworzyła flakon i wlała zawartość do ust Finna.-Powinno mu się polepszyć..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...