Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Zwyczajnie mnie to ciekawi... - powiedział spokojnie. - A jak chcesz przywrócić porządek w naturze? - zapytał. - Ale znając Michasia to zwoła jakieś spotkanie w tej sprawię i oczywiście kto będzie delegatem Hel? - pomyślał opierając głowę o oparcie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mamy zabić sobowtóra,który jak widać jakoś zakłóca ten stały rytm. Naprawdę też tego nie rozumiem.. Nie chcę nawet tego wiedzieć. Zrobię co mi każą i będę miała już gdzieś ten cały porządek natury.-Spojrzała jeszcze raz na Lee.-Będziemy mieli spokój.-powiedziała, starannie dobierając wszystkie słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Osłabia mnie, a poza tym zdejmuje ze mnie wygląd ,,nie oryginalny'', już wyjaśniam. W radzie jest ośmiu reprezentantów piekła, po jednym na każdy z kręgów, dwa archanioły, trzy wampiry, jeden wilkołak, czterech podróżników i jeden Wąż. Węże to potomkowie tego który nakłonił Ewę do zjedzenia owocu. Ale oni żyją na innych planetach. Tam każdy musi mieć wygląd z jakim się urodził, jednak ten wygląd nie może być uszkodzony więc reprezentanci się maskują. Ja, jako reprezentant Hel wyglądam inaczej, i staram się nie skaleczyć bo mnie wywalą. Dlatego też wyglądam tak. To jest tak jakby moja wyjściowa forma. - powiedział cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hm... W sumie to nie jakoś dziwacznie... No i u reprezentantów jest tylko wygląd poza i w radzie niema naprawdę i na niby. Nie jestem blady, to na pewno, mam inną fryzurę, tak jakby bardzo ciemne granatowe włosy, krótką bródkę, żółte oczy z wąskimi źrenicami, i ogon. Jak chcesz to kiedyś ci się pokażę ale to raczej nie tutaj... - powiedział cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...