Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Jaki sarkazm? Czy w dzisiejszych czasach doprawdy nie ma nikogo kto doceniałby swojego oponenta? - zadała sama sobie pytanie wiedźma. Odwróciła się i opuściła posesję.

 

- Czekaj, czekaj - powiedział Finn. Susan leżała na podłodze, wpatrując się w sufit i zagryzając wargę. Syknęła.

- Rana koło żebra - powiedział. - Pazurki go świerzbiły, sukinsyn jeden - warknął. - Mógłbyś przynieść mi apteczkę, Lee? W kuchni jest - rzekł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki - odpowiedział z wdzięcznością i wziął apteczkę. Wyjął z niej kilka leków i opatrunków.

- Cholerny, mały psychopata. Skąd się tacy w ogóle biorą? - mówił, opatrując ranę. Przy okazji wziął strzykawkę i podał Susan środek znieczulający. Wstał i przeniósł ją na kanapę.

- Hel powiadasz? Przyłóż mu kiedyś ode mnie. Po co on w ogóle tu był?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat odetchnęła. Puściła Lee i podeszła do drzwi. Wyszła na zewnątrz. Znowu pojawił się ból tym razem dwa razy mocniejszy nie udało jej się stłumić krzyku. Upadła na kolana i z bólu krzyczała. Skóra zaczęła się palić.,,Co jeżeli to nie odwracalne."-Ta myśl szybko przeszła jej przez głowę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat ciężko oddychała. Patrzyła przerażona na każdego z osobna.-Myślała..-przełknęła ślinę.-Że po śmierci zaklęcie minie.-Nadal ciężko oddychała.Popatrzyła na swoje ramie. Znak nieskończoności. Wszystko jej się przypomniało. Odsunęła się pod ścianę.-Ja.. to ten znak-wysapała. Zanak nieskończoności na ramieniu przybrał kolor kruczo czarny.-Kiedy byłam człowiekiem. on.. użył na mnie persfazji żebym zapomniała.. Rzucił zaklęcie. Kiedy um.. kiedy Klaus umrze. Jezus.. to co .. um.-W jej głowie przelatywały różne sceny nie mogła dobrać słów, była oszołomiona.-Jakieś inne zaklęcie krwi.. to um.. to wirus. Teraz on atakuje moją głowę.-Rozglądała się po pokoju.-Przypomniałam sobie.-Nagle  w ułamku sekundy wszystkie wspomnienia zniknęły.-Jestem.. jestem, Katerina , um.. Katerina Iwanow. Bułgaria.-Przymknęła oczy.-Klaus, on-uśmiechnęła się.-Mój narzeczony..-otworzyła szerzej oczy i rozejrzała się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Eh. To może po kolei. To nie jest Bułgaria... wciąż Europa jednak. To Francja... przyjechałaś tu ze mną, z własnej woli... Ja jestem Marshall Lee, moje prawdziwe imię jednak to Hesperus, jestem Earlem piekła i demonem który ma ponad 1700 lat. Klaus próbował cię zabić, dwukrotnie, obecnie jest tak jakby niedysponowany. Jest w moim domu w Hel, krainie piekła gdzie trafiają zdrajcy. Dodatkowo, jeszcze dwadzieścia minut temu nienawidziłaś go i byłaś moją dziewczyną... Tak z grubsza... 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest 2014 rok... Ty jesteś wampirem, a teraz chodź. - powiedział i złapał Kat za rękę. Po chwili zniknęli w chmurzę dymu. Pojawili się na cmentarzu gdzie wśród tysięcy grobów jeden miał wyryte imię i nazwisko Klausa. Obok grobu siedział sam Klaus. - Siemka. Pytanie. Jak przywrócić jej wspomnienia? - zapytał oschle mieszańca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...