Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Leata Sandwico

Kucyk spojrzał na was bardzo ostro.

- Jakiś kuc w masce zabrał nam wczoraj w nocy arię*. Wyglądał bardzo dziwnie, a potem zniknął.

Ardens Sonus

W całej siedzibie rozległ się głos.

- Pierwsze pojedynki muzyczne rozpocznął się dzisiaj o godzinie osiemnastej. Wszystkich pretendentów do turnieju, prosimy o udanie się o tej godzinie do koloseum*2.

* - Aria : Kiedy tylko postanowiono utworzyć klany muzyczne, najpotężniejsze jednorożce stworzyły kule energii które kontrolowały nadmiar energii muzycznej. W każdym klanie jest ich około osiem i mają wielką moc.

*2 - koloseum : W każdym klanie są areny walki zwane koloseum. Nie są zbyt ogromne, jednak koloseum w którym odbywają się zawody jest największym dziełem architektóry muzycznej.

Link do komentarza

Kuc w masce? - powiedziałem podnosząc się. Po usłyszeniu tej wiadomości trochę się rozbudziłem, ale nadal nie byłem do końca przytomny. Usiadłem i zacząłem się kołysać we wszystkie strony próbując utrzymać równowagę. Obróciłem głowę do Smile i powiedziałem - Mówiłem, że coś tu się dzieje niedobrego - Westchnąłem i przeciągnąłem się - I co teraz? - spytałem tego kucyk co mnie obudził - Coś nam teraz zagraża, czy tylko osłabi?

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...