Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oswoiłem się już z myślą, o tym, że zaraz odbędą się pierwsze walki. Odłożyłem więc mój instrument obok siebie i zacząłem mówić - Umiemy ile umiemy. Nie warto teraz na siłę jeszcze trenować. - Wierciłem się na ziemi szukając sobie jakiejś wygodniejszej pozycji do leżenia - Nawet nauczyciel w szkole mi mówił, że na dzień przed egzaminem nie warto się stresować, a trzeba się zrelaksować - Ułożyłem się najwygodniej jak mogłem, uśmiechnąłem się i czułem jak robię się rozluźniony jednocześnie dalej słuchając jak gra Smile.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ardens Sonus

Przeciwnik nadal grał ten sam utwór. Udało mu się odbić dźwiękami większość ostrzy. Nagle jednak jedno z nich lekko zachaczyło o jego gitarę, przerywając jedną strunę. Niespodziewanie przestałgrać. Spojrzał na gryfa posępnym spojrzeniem i jak gdyby nigdy nic powiedział... . - Poddaje się.

Leata Sandwico

- Oki doki! Nie mamy już czasu. Pora ruszyć! - Jango zaprowadził was do okolicznego koloseum. Różniło się od aren innych klanów, przez swoje kolory. Było pomalowane na tęczę. Kiedy wkroczyliście do środka, zauważyliście pełno innych kucyków ze swoimi szalonymi instrumentami. Wam także zostały wręczone wasze. Niedługo rozpoczną się pojedynki.

Link do komentarza

Podeszłam do łóżka i usiadłam na nim. Od razu poczułam się lepiej. Następnie położyłam się i zaczęłam rozmyślać nad tym, czy poprosić Violet'a o pomoc. Może być z nim w duecie? Te właśnie myśli krążyły właśnie w mojej głowie. Nie trwało to jednak długo, gdyż niespodziewanie usnęłam.

Link do komentarza

Rozglądałem się i obserwowałem inne kucyki. Każdy wydawał się świetnie przygotowany. - Niech to się wreszcie zacznie. - Pomyślałem po czym zacząłem się wpatrywać w mój instrument. Rozmyślałem o tym jak może wyglądać mój pierwszy pojedynek.

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Leata Sandwico

Wszyscy zebrani oczekiwali na rozpoczęcie. Nagle Jango pojawił się na szczycie kolumny która była na trybunach koloseum.

- Witam, witam, witam! Nadszedł czas na pierwsze pojedynki. Znacie zasady. Ta maszyna wylosuje zaraz pierwszą parę. - Wzkazał na urządzenie - Jeden, dwa, start! - Maszyna ruszyła. Po pewnym czasie się zatrzymała. - Dry Key kontra Silver Chrome.

Fila Aurea

Obudziłaś się rano. Słońce właśnie wschodziło, a ptaki zaczynały ćwierkać. Rozciągnęłaś się i zeszłaś na dół. Stał tam Violet. Widać było że jest lekko przestraszony.

- Mam złą wiadomość. Ktoś ukradł nam arie.

Ardens Sonus

- Zniszczyłeś mi strune, a bez niej nie mogę dobrze grać. Ponadto gitara mogłaby się bez niej zapalić. - Wytłumaczył. - Logika każe mi się poddać. - Zaraz potem wyszedł z koloseum.

- Tak... . Tak oto Shinedown przechodzi dalej. - Skomentował sędzia.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...