Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

(zapisy wciąż otwarte dla zainteresowanych)

Wielka, piękna, biała sala ze ścianami na których widniały obrazy różnych kucyków i, o dziwo, ludzi. Na największej ścianie widniał obraz na którym były dwa granatowe kucyki bliźniaki, Night Wind i Star Wing- założyciele gildii. Kilkoro nowych rekrutów świeżo po ukończeniu treningów przyklękło przed Sun Blaze' em, wielkim mistrzem i przywódcą gildii. Sun Blaze uśmiechnął się dobrotliwie i powiedział:

-Powstańcie, młodzi rekruci. Muszę wam pogratulować wyników w treningach i egzaminach. Osiągnęliście wysoki poziom zarówno z teorii, jak i praktyki. Na razie nie mam dla was żadnych misji, ale chcę, abyście udali się do Ponyville do podanych wam wcześniej adresów. Tak będą wasze nowe domy. Dzięki temu będę mógł was wezwać w razie potrzeby, a teraz idźcie moi drodzy.

Sun Blaze udał się do swojej komnaty na górze budynku.

(teraz wy udajecie się do Ponyville)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramblerose, nadal zdziwiona, że jest w Ponyville, przechadzali się ścieżkami. Mijała domy, które- o dziwo wcale nie były takie małe. Odszukała dom w którym miała zamieszkać. Był to dom w drzewie. "Zabawne" mruknęła do siebie i weszła do środka. Zamknęła drzwi. W pomieszczeniu panował mrok. Pachniało starymi księgami. Odszukała świeczkę i zapałki. W takim świetle nie dało sie dużo zobaczyć, wiec odszukała okna i odsłoniła je. To co zobaczyła zaparło jej dech w piersiach: znajdowała się w pokoju z brązowymi ścianami. Na całej jednej ścianie były półki z książkami, po bokach stały stoliki z różnymi przyrządami, a z sufitu zwieszały się różne flagi i draperie, na których były wyszyte: słońce, księżyc, gwiazdy, i..

- Elementy harmoni!- krzyknęła na wpół, z wrażenia, a na pół z podziwu, bo było co podziwiać. Klejnoty wyglądały jak prawdziwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandie Doux skierowała się ku wyjścia i pokłusowała w stronę podanego jej adresu. 

 - To tutaj. - Mówiła stojąc przed drzwiami do chatki, a po chwili otworzyła drzwi. - O dziwo jest tu lepiej niż myślałam. Ciekawe czy będę z kimś dzielić mieszkanie... 

Weszła niepewnie do środka, w mieszkaniu dziwne, bo było ciepło jednak wypełniała je ciemność. 

Zapaliła, więc świecę, a później gdy było widniej zapaliła światło i pootwierała okna.

((mogłeś podać każdemu własny adres i np. że obaj idą na jeden adres, a inni na drugi :D ))

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu czuła się nieswojo. Zamilkła na dwie minuty i opuściła głowę, a po chwili podniosła i spojrzała na niego cofając się o jeden krok do tyłu. 

- Tak. Cześć... - przywitała się i porozglądała się po mieszkaniu. - Myślę, że wytrzymasz moje towarzystwo.. 

Powiedziała i usiadła niepewnie na kanapie. 

 

((wiem, że mój nick ciężko wypisać ale pisze się F E R E J L I , a nie F E R E I L I tak na przyszłość ^^ ))

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem uważnie tego co mówił ten kuc. A szkoda że spokój. Ja wolałbym coś porobić, ale trudno, najwyraźniej nie mam wyjścia. Udałem się więc do tego miasteczka. Wpradzie tyłem (moonwalk) , ale jednak. Muszę teraz jakoś znaleźć ten adres. Odwruciłem się i zacząłem iść przodem. Po pewnym czasie znalazłem adres który miałem znaleźć. Dziwny ten dom... . Z czego oni go zrobili? Czuję się jak w bajeczce o Jasiu i Małgosi. Wszedłem zatem do środka i poprawiłem okulary. Było nieco ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight!? To ty?! Jak się cieszę, że z tobą będę dzielić dom!- wykrzyknęła dziewczyna- Nie dziwi cię to, że jestem człowiekiem? No bo inne kucyki... No tak się dziwnie mi przyglądały. Ty wcale nie jesteś taka niska. No i inne kucyki. One są o wielkie większe, niż myślałam. To takie niesamowite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no dobra, Sajback ma Pinkie Pie, nie będę wymyślał na razie, bo mnie głowa boli )

Frodo

Twilight nie wiedziała, co powiedzieć. Wahała się, jaką dać odpowiedź.

-No cóż, Księżniczka Celestia już raz wysłała mnie z misją do świata ludzi, więc wasz widok mnie nie dziwi.Jedyne co mnie zastanawia to to, dlaczego kazała mi dać ci zakwaterowanie. Jesteś jakąś ważną osobistością?

Sajback

Światło nagle się zapaliło i okazało się, że w pomieszczeniu jest wiele kucyków. Pewna różowa klacz ziemna podbiegła do człowieka i zaczęła gadać:

-Niespodzianka! Jestem Pinkie Pie i urządziłam ci przyjęcie, bo wiesz, widziałam cię już wcześniej i nie rozpoznałam, a ja znam wszystkich w Ponyville, więc jak cię nie znam, znaczy, że jesteś nowy w mieście i nikogo nie znasz. Znaczy więc, że nie masz żadnych przyjaciół, więc zrobiłam ci przyjęcie i teraz masz całe mnóstwo przyjaciół. A właściwie, to czym jesteś? Nie przypominasz kucyka ani żadnego znanego mi stworzenia.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zobaczyłem że w pomieszczeniu jest cała masa kucyków. O rety... super! Podbiegła do mnie Pinkie i wygłosiła swoją powitalną mowę. Ja jedynie poprawiłem okulary. Złapał się następnie za kapelusz.

- Jestem człowiekiem. - Podniusł rękę, szeroko się uśmiechnął i wskazał na siebie. - Mów mi Jango!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jak chcesz, to możesz się przejść do lasu Everfree, tam czeka na ciebie przygoda Ferejli)

Sajback

-Super fajnie cię poznać Jango. Nigdy w życiu nie widziałam człowieka, choć Twilight coś mówiła o nich. Ale super, będziemy od dziś najlepsiejszymi przyjaciółmi. A tak w ogóle lubisz imprezki? Chociaż co to za pytanie, wszyscy je lubią. A ja urządzam imprezki dla wszystkich nowych mieszkańców. Urządzam je też z innych okazji, na przykład święta, urodziny i inne. To jest właśnie mój specjalny talent.- klacz miotała słowami jak najęta, a następnie przytuliła bardzo mocno Jango.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jasne!) 

Znudzona milczeniem i nieznanym towarzystwem zawiesiła słuchawki na szyi i wyszła tak, żeby jej nie zauważył. 

Wybiegła i schowała się za jednym z drzew. 

- To było dziwne... - Pomyślała sobie i otrząsnęła się - Mam nadzieję, że nie sprawiłam mu tym przykrości. Muszę ochłonąć od nudy. 

Nałożyła słuchawki na uszy i spacerkiem skręciła w stronę lasu. Po kilku minutach znalazła się już na początku i wlepiając swoje oczy w czarną głębie lasu szła jeszcze dalej. Miała nadzieję, że znajdzie tam żywą duszę, ale najlepiej by był to zwierzak. Rozglądając się wokoło siebie, by sprawdzić czy ktoś tu żyje szła ciągle przed siebie. 

Było coraz ciemniej, a jedyne co było słychać to spokojny szum liści i patyki łamiące się pod jej kopytami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niepokoiła się ani trochę, szła dalej gapiąc się w głębie. Myślała, że tam odpocznie. 

- Co to było ? - Wystraszona spytała sama siebie gdy usłyszała głośne chrupnięcie patyków przed sobą. 

Po chwili ujrzała łebek małego zziębniętego kota. 

- Kotek ? - Schyliła się do zwierzaczka. - A...ale co robisz sam w lesie Everfree ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uspokój się. - Powiedziała słysząc jak kot miauczy. - Jeszcze go tu zwabisz, a wiesz co one robią z takimi jak ty... Jedzą. 

Schowała się za drzewem i rozmyślała. ,,Udało mi się zaprzyjaźnić z wilkiem, z patyko-wilkiem też mi się uda..." Po chwili usłyszała jego głośny ryk. 

- Albo mi się nie uda! - Rozwinęła skrzydła, najpierw jedno, później drugie, zamachała nimi kilka razy i wzleciała nad drzewa. Usiadła w koronie jednego z drzew i obserwowała bestię z bezpiecznej odległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zaciekawieniem słuchałem Pinkie. Najlepsi przyjaciele? Supcio! Widać że już wcześniej wiedziała coś o ludziach. Ale skąd? Kiedy klacz mnie przytuliła, lekko się zawstydziłem. W końcu uwielbiam klacze. Następnie bardzo czule odzwzajemniłem uścisk. Kiedy klacz mnie puściła zobaczyłem sprzęt grający. Wyjąłem kosetę i rzuciłem ją tak że wpadła do środka i zaczęła grać muzyka. - Czas na imprezę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...