Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

- To jest tak bardzo....dziwne. Księżyc i Słońce wiszą w powietrzu ? Umiera się jeśli..co!? Celestia chce nas zamordować! Ratuj się kto morze! - wzniosła się w górę i zauważyła księżyc, więc opadła. - Widocznie jeszcze nie zaczęła swego mordu . 

Usiadła obok niego i coś przykuło jej wzrok. 

- A co to? - Spytała wskazując kopytkiem na parasolkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ah... nachlany ? hm... takim napojem, po którym się jest pijanym ? Berry Ponch ma ich dużo! Nie żebym kiedyś piła, ale ma swój mały bar. - pomachała skrzydełkami i spojrzała na nie . - Czy u was jest jakaś magia ? Albo skrzydła ? Powiesz mi czym jesteś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie magii nie ma. A na pewno nie jest taka jak u was. - powiedział wyciągając telefon. - I nie ma skrzydeł ale mamy olbrzymie stalowe pojazdy które latają. A magia jest taka. - pokazał jej telefon. - Niestety tylko palcami się da korzystać. - stwierdził puszczając muzykę, (amon amarth hel, posłuchaj tego bo chce zobaczyć reakcje pucyka na taki utwór.) - I jestem człowiekiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wielkie machiny ? Wow...A więc jesteś człowiekiem! - usiadła i spojrzała na telefon. - Jakie małe przyciski...A! 

Z małej maszyny zaczęła lecieć muzyka, klacz usiadła i gapiła się wielkimi oczami na telefon bez mrugnięcia, gdy skończyła grać muzyka dopiero mrugnęła i wstała. 

- A co to jeszcze potrafi ? Po za tym...czemu jakiś typek wydzierał się w twojej magii ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(telefon bez przycisków. Dotykowy.) 

- Robić zdjęcia, robić filmy, odtwarzać filmy, i gry. A to była muzyka. Death Metal dokładniej, on się nie wydzierał ale growlował. - powiedział. - Ale niestety nie wiem jak to naładować... Chociaż chyba. - wyciągnął z torby powerbank. - Macie tu elektryczność? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Takie coś, że gdy podłączymy np. telewizję kabelkiem do dziury w ścianie to będzie działać ? Jeśli to to...to nie, a może tak... Ja nawet nie wiem czy mam w domu telewizję, do tego dzielę dom z jakimś nieznanym mi kucykiem, którego nie znam. Ty też pewnie otrzymałeś jakąś chatkę jeśli - tu głos jej się zaciął, lepiej nie mówić mu o Gildii jeśli do niej nie należy, bo nie wiadomo co zrobi. - Ty też masz chatkę bo...bo każdy ma! Trzeba tylko ją znaleźć, a ja chyba wiem jak! Może u ciebie będzie elektryczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fluttershy ? Mieszka niedaleko nas, znaczy gdzie jesteśmy. teraz. tu. pewnie mieszka niedaleko, a Lyra i Bon Bon mieszkają obok ciebie. Jak to nie ? Mandarynki są słodkie i pyszne...hmm... A czemu chcesz je zobaczyć ? Wiesz.. ja tu żyje dość długo i wiem gdzie kto mieszka .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bajką!? To te obrazki lecące w magicznym pudełku prawda ? bzdury. Ale serio ? No cóż..nie wiedziałam, że mamy tu ukryte kamery. meh... - rozwinęła skrzydła i podleciała do jego głowy, zdjęła mu cylinder i założyła sobie na głowę. - I jak wyglądam ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy ja wiem? Może coś związanego ze śniegiem, w końcu na Islandii jest dużo śniegu a ja lubię śnieg. Albo zorze polarną, o to by było świetne. - powiedział ruszając za klaczą. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...