Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

Mephisto uśmiechnął się. - Masz za niską samoocenę... - powiedział podnosząc się i podając rękę Alyss. - Ja nie mam w zwyczaju rzucać komplementami tak o. - gdy zobaczył kolejnego człowieka zrobił dziwną minę. - Fleiri fólk?! Hvað í fjandanum! (więcej ludzi co do diabła?) Ta może wejść...

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice zastanowiła się przez chwilę. Wtedy też uśmiech zszedł z jej twarzy. Po chwili wrócił na miejsce, tak samo szczery i uprzejmy.

- Tak, chyba tak. Nie lubię leków. Mam je przy sobie, ale czuję się lepiej bez nich - mówiła. Widziała i słyszała więcej bez tych ohydnych tabletek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Różne rzeczy. Różne istoty. Niektóre wyraźne, inne nie... Inni nie biorą mnie nigdy na poważnie, dlatego nie chcą przyjąć do wiadomości, że to chyba nie jest choroba. To dokładniejsze zmysły. Och, nie patrz tak na mnie. Wiem, nie wierzysz mi. Przyzwyczaiłam się - powiedziała, wciąż się uśmiechając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie lubię kotów. Dobrze że na Islandii jest ich nieco mniej niż w Szkocji... tylko czy ja wrócę na Islandię... - powiedział. Podszedł do stolika gdzie położył cylinder i parasol, wziął oba te przedmioty i wycelował w miejsce gdzie podobno był kot. - Tutaj? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...