Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

we shall see we shall seeeeeeee

serio jutro będę się bał wejść na poniboru/deva bo wiem że na 100% będzie tam w cholerę tak eleganckich artów :D

Dołączona grafika

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu xD so cool

dobra zawijam się.... miałem to zrobić po poście w temacie z Twilight ale Discord ma na mnie za dobry wpływ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni jest najlepszy :D

aha.... JJ nie mógł się oprzeć xD

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ooooooo nie wiem co powiedzieć .... zatkało mnie całkowicie.... Discord zriobiony przez Crappyunicorn.... chyba się popłaczę ze wzruszenia

MAM NOWA TAPETĄ FUCK YEAH .... no dopóki nie zrobi nowego arta z Nightmare Moon na którego czekam z niecierpliwością

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLD ON

Pieprze te wasze pieprzoty, ide szukac czekoladowego deszczu :/ Discord i tak padnie, rzuce w niego babeczką ;/

@Pinkie mode off ;o

Na pewno po kolei będą sie 'uwalniac' z tych zUych form, pinkie będzie pierwsza bo na pewno coś ją rozbawi i wtedy pojawi się ta dobra pinkie, a później już pojedzie po kolei I DISCORD PÓJDZIE W CHOLERE.!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pinkie wybuchnie śmiechem to ten cały Discord się przestraszy i spowrotem zamieni w kamień (ew. zacznie się z nią śmiać i stanie się dobry :) )

P.S EmoTacoZ to ty czasem wyłączasz Pinkie mode, ja nigdy :D

To cienki jesteś, skoro nigdy nie wyłączasz, bo narazie nie widze żebyś pinkował so hard :> Jakbym chciał to bym mógł, ale ostatnio się kontroluje :3 hihihihihi.

@topic

discord to zimny chooj.

Dołączona grafika

[ brony czyt. lukiner ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLD ON

Pieprze te wasze pieprzoty, ide szukac czekoladowego deszczu :/ Discord i tak padnie, rzuce w niego babeczką ;/

@Pinkie mode off ;o

Na pewno po kolei będą sie 'uwalniac' z tych zUych form, pinkie będzie pierwsza bo na pewno coś ją rozbawi i wtedy pojawi się ta dobra pinkie, a później już pojedzie po kolei I DISCORD PÓJDZIE W CHOLERE.!!!

Well... IMO będą się uwalniać w tej samej kolejności co zostały zahipnotyzowane. A jedno jest pewne na 100%: że AJ się uwolni przed Rainbow (gif z tego tematu o starcie 2 sezonu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok 2 cześć tego arto-komiksu o Discordzie z ręki crappyunicorn O_o aż poczułem że muszeę wywalić poprzedniego posta i dodać to na nowo aby miało ręce i nogi


AAAAAA crappyunicorn szaleje !!!! kolejna strona damn :O (już trzecia)

Dołączona grafika

tak to Celestia go odrzuciła .... >.>

wait jak to szło w "Past Sins"....

"Czym innym możesz zostać, gdy cały świat widzi w tobie jedynie potwora?"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chaos is PERFECTION!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell no.

Chaos jest chaosem. Był Chaosem, jest Chaosem i zawsze nim będzie. W Chaosie nie ma perfekcji, bo tam nie ma nic. W Chaosie jest to, na co nie ma miejsca w tym świecie.

"Czym innym możesz zostać, gdy cały świat widzi w tobie jedynie potwora?"

Odpowiedź jest prosta: Tym samym i zadowolić tych, których tak się nienawidzi, dać im powód do zadowolenia, że mieli rację, albo walczyć z tym stereotypem...

Walczyć i pokazać, że się mylili. Walczyć dla chwili, w której schylą przed Tobą głowy w geście uznania i przeprosin. Walczyć po to, by być bohaterem - umiłowanym przez wszystkich herosem, istotą, która napełnia serca ciepłem i otuchą.

Czy życie daje nam napisane scenariusze? Czy życie wręcza nam rolę, którą po prostu mamy grać?

Życie daje nam temat, ale jak ten temat zagramy, jak to przeżyjemy zależy od nas. Życie daje nam szanse wykazania się wszystkim, co w nas najlepsze, bądź najgorsze... Lecz nigdy nie szufladkuje nas na starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell no.

Chaos jest chaosem. Był Chaosem, jest Chaosem i zawsze nim będzie. W Chaosie nie ma perfekcji, bo tam nie ma nic. W Chaosie jest to, na co nie ma miejsca w tym świecie.

"Czym innym możesz zostać, gdy cały świat widzi w tobie jedynie potwora?"

Odpowiedź jest prosta: Tym samym i zadowolić tych, których tak się nienawidzi, dać im powód do zadowolenia, że mieli rację, albo walczyć z tym stereotypem...

Walczyć i pokazać, że się mylili. Walczyć dla chwili, w której schylą przed Tobą głowy w geście uznania i przeprosin. Walczyć po to, by być bohaterem - umiłowanym przez wszystkich herosem, istotą, która napełnia serca ciepłem i otuchą.

Czy życie daje nam napisane scenariusze? Czy życie wręcza nam rolę, którą po prostu mamy grać?

Życie daje nam temat, ale jak ten temat zagramy, jak to przeżyjemy zależy od nas. Życie daje nam szanse wykazania się wszystkim, co w nas najlepsze, bądź najgorsze... Lecz nigdy nie szufladkuje nas na starcie.

Jednak w trakcie żalu, czy zrezygnowania może się pojawić nienawiść i chęć pokazania tego co się stało przez nich. To za co go uważali. Nie każdy jest wystarczająco silny aby odrzucić takie myśli i żyć dalej. Jest to trudne. Wiem o tym bo cały czas walczę sam ze sobą. Rodzi się pragnienie pokazania tego, że jest się silniejszym, że pokaże się im. I że będą chylić przed nim głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrymi chęciami droga do piekła wybrukowana, to fakt... Łatwo zstąpić z dobrej drogi...

Ale ucinając ten filozoficzny, życiowy kłopot z dumą oświadczam iż fanarty, które prezentował Lukiner są jedynie fanfictionem autora ^^

Discord rządził Equestrią przed Celestią i Luną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, co za poezje. A piekło to chyba niedaleko jest... Discord nie może odzyskać władzy, niech sobie idzie i na księżycu założy New Vegas/New Haven/Warszawę. Każdy już się przyzwyczaił do Celestii. A jakby tak to nagle zmienić, to się może buntem skończyć! Wściekłe kucyki chwycą za widły i pochodnie i spalą Discordowi dom! A potem...nie, dość fantazji na dzisiaj. Hiszpański ssie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...