Skocz do zawartości

Discord-ogólnie o postaci


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 316
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dla mnie to dziwne, że może wszystko... Niby czemu bawi się w gierki z Molest... Tfu! Celestią skoro może odebrać jej władzę jednym pstryknięciem? A co do tego że jest a raczej nie jest poważny to... 1. Ta postać ma prze,dstawiać chaos 2. Jest lekko ześwirowany i sam to przyznał (chyba, już nie pamiętam :P) 3. WTF?! Skadetsu napisał : "distort" Na koniec pocieszny Discord : :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess Molestia jeszcze trzyma poziom, choć wystawia duży palec u stopy za granicę dobrego smaku, ale gorsze kucykowe rzeczy się zdarzają. Poza tym Discord jest jedną z ciekawszych postaci, chętnie zobaczyłbym go wracającego w mniej złym wydaniu. Coś a'la Nightmare Moon -> Princess Luna, choć w trochę bardzej nowatorskiej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poruszenie tak drażliwego tematu... Obiecuje poprawę :-/ A co do tematu... Discord to dla mnie bardzo fajna i ciekawa postać... Bawi się życiem, ale chyba tylko Pinkie rozumie jego sposób bytu. Kiedyś czytałem pewiem FF, coś jak geneza Eqestrii przed panowaniem "Siostrzyczek Dnia i Nocy"... Jeśli ktoś posiada link to prosił bym o podesłanie na pw, ponieważ formatowałem komputer i nie pozostała mi żadna z zakładek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...