Jump to content

Fleur De Lis

ijulkisa
 Share

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja tam BARDZO bym chciała, żeby Fleur pojawiła się w III sezonie. Może dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tej postaci. Szczere mówiąc, jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to odrzucił mnie jej głos. Ale potem się zreflektowałam. Panna de Lis jest bardzo ciekawą postacią, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczymy. Z Fancy Pants'em, oczywiście. :P

Ja tam BARDZO bym chciała, żeby Fleur pojawiła się w III sezonie. Może dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o tej postaci. Szczere mówiąc, jak ją pierwszy raz zobaczyłam, to odrzucił mnie jej głos. Ale potem się zreflektowałam. Panna de Lis jest bardzo ciekawą postacią, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczymy. Z Fancy Pants'em, oczywiście. :P

Zapewne spotkamy ich na jakimś eleganckim przyjęciu. :twilight4:

Dlaczego tak myślisz? W sumie wiadomo' date=' że o Fleur wiemy tyle co nic, więc raczej nie byłoby okazji do zakładania nowych tematów...[/quote']

No właśnie,a szczególni zapytaj. 1. Nie ma o co pytać. 2. I tak już w tej zapytajcie co jest nie ma pytań.

• 2 weeks later...

O Fleur nie mogę dużo powiedzieć, gdyż za bardzo nic o niej nie wiadomo. Na pewno ładnie wygląda i ma fajny CM. Jednakże jej głos średnio do niej pasuje; ma taki za gruby i leciutko za stary (albo mi się tak wydaje). Trochę się tak za bardzo puszy przy Fancypantsie, jak jakiś indyk. Tak właściwie, to nic więcej o niej nie napisze, bo pojawiła się na zbyt krótki czas. Nie rozumiem tylko tego, że niektórzy bardzo lubią ta postać. Nie, że jestem jakimś wrogiem, ale ona pojawiła się na jakieś 2 minuty, a o jej charakterze wiemy tyle, co kot napłakał. To jest coś takiego, że lubimy coś, a nic o tym za bardzo nie wiemy. Coś ala "Nie oceniaj książki po okładce", a przynajmniej ja tak uważam. Mam nadzieje, że nikogo nie obraziłem moją wypowiedzią.

• 1 month later...
 Share

Discord Server

Przydatne Linki

• Regulamin Forum
  • Ogłoszenia
  • Ekipa Forum
  • Złóż Podanie

Partnerzy

• For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie