Skocz do zawartości

Call of Octavia 2.0: Wydanie poprawione [NZ][Human][Comedy][Adventure]


Pillster

Sprawy fika  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy główny bohater powinien uderzać z amorami do którejś z klaczy?

    • Tak, zdecydowanie!
      8
    • Hej, dlaczego tylko do jednej?!
      11
    • Zrób shipping z Octavią tak, jak trzeba.
      15
    • Sam nie wiem... Co będzie to będzie.
      3
    • Mam złe przeczucia...
      5
    • Związek z kucykiem do niego nie pasuje!
      5
    • To wbrew naturze, ty... taki-owaki...
      2
  2. 2. Czy główny bohater i jego kompani powinni przejść ponifikację?

    • Tak! Wszyscy trzej, niech pokażą, jakie z nich ogiery!
      14
    • Tylko główny bohater powinien otrzymać taką ofertę.
      4
    • Tylko jego towarzysze powinni zostać kucykami.
      13
    • Nie, najlepiej jeśli zostaną sobą.
      18


Recommended Posts

Kolejne rozdziały wpadają w moje łapki i muszę powiedzieć że robi się coraz bardziej ciekawie. Humor utrzymuje się na znanym i lubianym przeze mnie poziomie. Sama historia coraz bardziej się nam rozwija lecz nie za szybko. Może Jen ma rację iż fic, aktualnie nie zawiera  ani głównego twórcy fica, a dwoje z trojga pozostałych bohaterów jak na razie stanowią jedynie tło, lecz czy to ma znaczenie. Prawdę mówiąc moim zdaniem nie. Co do pozostałych "człowieków", to widzimy ich tylko ze 2 razy i nie wiemy co się dzieje i co kombinują oraz jaka czeka ich rola. Grają swoją własną role za kulisami. Jaka przeszkoda stoi na drodze, by pisali swoją wersje. Pill na pewno nie będzie miał im to za złe. Jeden zresztą miał już chyba pierwsze zarysy swojej opowieści na której bazował Pillster.

Ostatni rozdział i wybór księżniczki Cadance to moim zdaniem dobry wybór. Ostatnio jako księżnikcza gra same ogony i liczę na jej większą rolę w tej powiastce.

Moim zdaniem, jak na swoje umiejętności i styl, autor odwala kawał dobrej roboty. Byle tak dalej i niech się nie poddaje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

O, ktoś to odkopał? 

 

Jak wyżej napisane, kolejny projekt poszedł w odstawkę. Oryginalne "Call of Octavia" (niech spocznie na dnie Atlantyku obok Titanica) zostało napisane, a robienie kolejnych remake'ów i wersji poprawionych mija się z celem. 

 

Są po prostu rzeczy, które w życiu można stworzyć tylko raz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopcie to o północy na rozdrożu i ciężkim kamieniem przywalcie. Ja tak zrobiłem, wrzucając na wierzch wszystkie linki. Pryzmę ziemi skropiłem święconą wodą i znakiem krzyża naznaczyłem, a jak wracałem do domu, to nie odwracałem się za siebie, bo by mi się mogło coś złego przytrafić. Jak na przykład powrót tego... fika. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje :D Posiadam wszystkie prace PB z okresu, gdy stałem "za"( co nie znaczy  że jestem jakimś wrogiem obecnie) projektem... Fanfik był dobry :) I tu, by verard wątpliwości nie miał, chodzi MI O PIERWOTNĄ CALL OF, wtedy też był dobry, a nie tylko traz po rewizji.

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W sieci wyszukuje mi rozdziały od pierwszego do siódmego, a potem tylko rozdział XI. Przeszukałem MLPPolska i jeszcze jedno forum, ale nigdzie nie mogę znaleść reszty rozdziałów Call of Octavia. Ktoś może pomóc? :C

Edytowano przez Sp00n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie do końca zrozumiałem tą wypowiedź (jkami, jaśniej proszę?), więc powiem wprost. 

 

Kolejne remake'i Call of Octavia nie będą trącane, ponieważ Silveria jest tam dosyć istotnym elementem, a ona należy do Verarda. Dwa razy ją skopałem, sporo kwasu było, trzeci raz mi się nie chce szarpać cudzych i własnych nerwów. 

 

Human in Equestria? Temat chodliwy i dobrze mi znany. Może jeśli w najbliższym czasie spróbuję coś napisać, ale to są obietnice palcem po wodzie. Co zaś do Call of octavia 2.0:

 

FIK NIE BĘDZIE KONTYNUOWANY

 

Do dyspozycji waszej zostaje to, co jest. Medale mają swój rytm, jak ktoś chce moją sztukę zobaczyć, zapraszam do nich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...