Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/2020 in all areas

 1. 1 point
  Ja mam dużo fandomowych utworów, do których czuję sentyment. Ten ma mega klimat i pazur, lubię słuchać podczas wieczornych spacerów. Utwory Koroshi-Ya, których mam pod dostatkiem dzięki uprzejmoś[email protected] Może jeszcze jedna piosenka, której po prostu przyjemnie się słucha.
 2. 1 point
  Witam wszystkich forumowiczów. Myślę, że najwyższa pora ogłosić coś, co w mojej głowie siedzi już od dawna, a co odwlekałem z różnych powodów. Chcę zrobić film dokumentalny o nas, o Bronies (i Pegasis). Jest to od kilku lat moim marzeniem, które pozostawało przez długi czas poza moim zasięgiem, jednak teraz czuję, że z Waszą pomocą może mi się to udać. W polskim internecie jest trochę materiałów na temat naszej społeczności, jednak każdy z nich według mnie ma jakąś ułomność. Są to różne niedoskonałości jak spłycenie tematu, słaby research, nieodpowiedni dobór osób itd. Oczywiście to wszystko moje odczucia i ktoś może mieć inne, ale jak dla mnie nie ma w polskim internecie żadnego materiału w jakiejkolwiek formie, który satysfakcjonowałby mnie gdybym był osobą z zewnątrz i chciał dokładnie dowiedzieć się jak nasz fandom wygląda, jak działa, jacy ludzie w nim są, czym tak właściwie na co dzień zajmują się Bronies w swoim życiu i jak przynależność do tej społeczności oddziałuje na ich życia. Przy okazji bardzo mało miejsca poświęca się początkom fandomu w Polsce. W większości materiałów jakie sprawdziłem odklepano standardową formułkę o odpowiedzialności Lauren Faust za sukces serialu, który porwał nie tylko ludzi z grupy docelowej i to tyle, a uważam, że historie z początków fandomu, kiedy to pierwsi Bronies pojawili się na chanie Polfurs i totalnie randomowych forach w internecie skąd przenieśli się na nowopowstałe FGE i dalej w inne zakątki internetu, gdzie zaczęły powstawać fora jak MLPPolska czy grupy na fejsie, a także pierwsze ponymeety gdzie zawiązywały się pierwsze znajomości to ciekawe historie, które również zasługują na opowiedzenie. Geneza Sam nie dam rady z tym projektem, dlatego zwracam się do was o pomoc. Potrzebna jest mi każda para kopyt. Poszukuję osób, które chciałyby wystąpić w tym filmie. Część czytających ten temat prędzej czy później otrzyma ode mnie wiadomość z zaproszeniem do udziału, ponieważ mam swoją prywatną listę osób, które chciałbym zaprosić do wystąpienia w tej produkcji, bo są ważne do opowiedzenia pełnej historii, ale to nie wystarczy, dlatego poszukuję osób, które wypełniłyby pola, których nie jestem w stanie zapełnić tylko osobami, które znam. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie się na maila [email protected], gdzie ustalimy szczegóły. Jeżeli chodzi o wsparcie inne niż wystąpienie przed kamerą, to przyda mi się wszystko. Nie pogardzę pomocą przy montażu, sprzęcie, kontakcie z jakimiś ludźmi, fajnie byłoby też, gdyby ktoś zechciał być konsultantem i oceniać film na etapie produkcji i wskazywać, czy przypadkiem nie oddalam się od tematu, jestem nieobiektywny itd., naprawdę wszystko co może mi pomóc będzie przeze mnie docenione. Wszystkie chętne osoby zapraszam do wysłania wiadomości na wyżej podanego maila.
 3. 1 point
  Słońce świeci prosto w oczy Świeci prosto we mnie Pali włosy, skronie, kopyta Pragnę wstać daremnie Coraz bardziej z każdą chwilą Kurczy się żołądek. Czyjeś szepty, jakieś kuce Total nieporządek To Twilightowanie Serce zaraz stanie To Twilightowanie Czuje mdłości wymiotuje już śniadaniem Patrzą na mnie już dystansem Krzyczy ktoś ze strachem Czuję ciepło w swoim sercu Czuję żyję jestem Słyszę jego łomotanie Druzgoczącym szeptem To Twilightowanie Serce zaraz stanie To Twilightowanie Budzą mnie już własne lęki Budzi mnie mych myśli trucht Przemilaśnie miękka sala delikatny dotyk kopytków Niebo strzępi się za oknem W głowie czuję cydru szum Ilu kucy dziś przeżyłam Ilu ich przeminęło mi znów Teraz kolejna ponifikacja nowsza ciekawe kto zgadnie jakiego kawałka
 4. 1 point
  A kim to jesteś rzekł dumny król że muszę ci się kłaniać ? Jedynie parzystokopytnym innej rasy taka ma opinia W płaszczu ubogim albo bogatym kozioł jest zawsze rogaty lecz mój jest narzędziem równie groźnym gotowym serce twe rozszarpać Tak rzekł mi ten król Tambelon dumnego zgrywając głupca Dziś w jego zamku żałobnie wicher łka którego nikt nie słucha Dziś w jego zamku wicher łka lecz nie ostała się żadna dusza, która go by usłyszała
 5. 1 point
  Kucyki to są słodkie a nie seksowne.Zostały one stworzone z myślą by kogoś rozweselić i sprawić przyjemność z oglądania ich przygód a nie do ruchania i tworzenia seksistowskich zdjęć z nimi.Dla mnie to chore i ktoś kto takie rzeczy tworzy musi być nieźle pijany i naćpany.Dlatego też mi jest przykro że takie coś powstaje bo to psuje dzieciństwo i radość innych osób.
 6. 1 point
  Cóż z założenia Hasbro kucyki maja być Sweet and Cute, seksualność to temat drugorzędny jest to raczej indywidualna sprawa zależna od jednostki, ogólnie uważam całe rule 34 jest niewłaściwe, że jeśli naprawdę lubisz jakąś postać to nie powinieneś o niej myśleć w kategoriach worka do rozrodu, ale cóż mamy rule 34 i nic na to nie poradzimy, W artach nawet nie jest to nawet jeśli chodzi o kucyki nawet gorszące, bo mam paru artystów, którzy mają naprawdę fajny styl kreski którzy może się podobać i kucyki są na nich naprawdę Seksi. Zaś rule 34 w fikach to dla mnie jakiś koszmar, bowiem zwykle autor takiego tworu idzie po najmniejszej drodze oporu czyli najbardziej prymitywny opis stosunku, zero romantyzmu już lepiej to wygląda w fikach z tagiem sugestive. W Anime zaś ten Rule 34 nie gorszy bo w końcu to są postaci humanoidalne w większości, a stylistyka anime może mieć różne odcienie ( porównajcie sobie chociaż kreskę w Chobiits czy Kanokon z kreską w Helising Ultimatę i Jigoku Shoujo )
 7. 1 point
  Taki filmik razem z Dixie ostatnio zrobiliśmy
 8. 0 points
  Witajcie. Generalnie, sprawa wygląda tak, że ogólnie czuję wypalony jak pochodnia. Dosłownie każdego dnia jak się budzę, wstanie z łóżka, jest dla mnie jednym z wyzwań, a dziś szczególnie. Ogólnie, brakuje mi jakiejkolwiek motywacji do zrobienia czegokolwiek. Czuję się słabo, beznadziejnie i nie wiem co ze sobą począć. Macie może jakieś rady, jak mógłbym odzyskać tą swoją motywację, albo poczuć się lepiej?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...