Zegarmistrz

Moderator
 • Zawartość

  1183
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

486 Wzorowa

O Zegarmistrz

 • Ranga
  The Lonely God

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  11793470

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

12298 wyświetleń profilu
 1. Najprostszy przykład z brzegu - widzisz diamenty i inne surowce przez ściany więc wiesz gdzie kopać zmniejszając innym jakiekolwiek szanse na znalezienie takich. A drugi jeszcze prostszy - widzisz skrzynie ewentowe przez ściany, kiedy inni ich szukają. To jak wallhack w innych grach - powiedz, że psujesz nim zabawę tylko sobie raz jeszcze a będę miał kolejny powód żeby cię wyśmiać. A że kolega ma x-raya to wiem, bo jak wspomniałem, wszedł do pomieszczenia z masą dywanów, ale z okrzykiem - widziałeś co tu ktoś ukrył? - i ruszył jedyny dywan, pod którym akurat była dźwignia, w żaden sposób nie oznakowany i nie różniący się od innych. W MC przypadki tego typu się nie zdarzają.
 2. Jeśli dostałeś bana - to dostałeś go od Firsta. Poza nim jako administratorem, masz tylko mnie jako OP a ja nic nie banowałem. Pomijając pomniejsze rozmowy, mówiłem ci, że x-raya łatwo wykryć, a dodatkowo pochwaliłeś się nim na chacie, który także widnieje w logach. No i znalazłeś dobrze ukryte pomieszczenie tak jakbyś od początku do końca wiedział gdzie jest.*hint hint* Sam sobie ukręciłeś ten sznur, także tego.
 3. To ja poproszę
 4. No popatrzcie drogie panie, wrona czeka już na lanie, I zobaczą wnet panowie, lanie będzie co się zowie. Bo miast wrony za kamrata, dano mi tu ot kurczaka. Co to gdacze "ma wygrana", a w rosole skończy z rana. Lecz gdzie moja jest maniera, pora spalić tu pozera. Nie wiem czego ty tu szukasz, skoro słowa tylko rzucasz, Na wiatr zbędę twe pogróżki, skoro kurze ty masz nóżki, Wśród zbłąkanych mknąc strumieni, wynik walki się nie zmieni. Lecz ty ze mną chciałeś tańczyć, więc nie będę cię tu niańczyć, Zapałkami spalę słowa, wnet odejmie ci się mowa, Hełm i miecz mi niepotrzebny, na twe pierze całkiem zbędny, Swoją liczbę masz nauczek - mi zostanie tu McKruczek. Lecz nie spuszczaj swojej grady, wszak tyś pewny żeś jest twardy. A me słowa niczym młoty, wnet rozerwą twoje loty. Kiedy skończę z tobą wreszcie, nie pokażesz się na mieście. Bo to sprawa niesłychana, żeby popiół dotrwał rana.
 5. @Kruczek W końcu jakiś kąsek godny uwagi. Zatem zacznijmy ten karnawał. Na nic zda ci się obrona, kiedy moim wrogiem wrona, Smoka ci pokaże siłę, choć me słowa są niemiłe. Ale kto wszystko to tu zliczy, gdy przeciwnik mój jest z dziczy. Tutaj szczęście twe przepada, walkowerów ot parada, Mnie po prostu tak nie zgnieciesz, kiedy słowa swoje pleciesz. Bo tyś tylko jest przyczyna, a zwycięstwa mego wina. Cobyś mógł się zabrać w troki, a wraz z tobą obiboki, Które rymy nawrzucały, i bez sensu i bez wiary. A gdy tylko spojrzysz w górę, to spostrzeżesz tam wichurę, Która słowem ognia pali, która mury twoje zwali. Przegrać rola dana tobie, a mi tańczyć na twym grobie.
 6. Poczekajmy aż First wróci, a potem się zobaczy. Koniec końców to on decyduje o tym co będzie się działo z jego serwerem.
 7. Waść oszalał? Skryba od zawsze był i będzie jeden - nie kto inny jak imć @Dolar84 Jakiekolwiek odstępstwa od tego karane będą szpadlem.
 8. @Sosna Eony moje drogie chrońcie nas od takich rymów Jak czytam to co widzę to zaczynam słyszeć mimów. Bo drewno jakieś myśli że zakończyć może Czas. A ledwo się wyrabia z zapiskami gry dla mas. Lecz kiedy ja tu stoję, To wojna nie wygaśnie. Bo widząc rymy twoje Czekam aż wszystko trzaśnie. Straszysz mnie lasem, gdy on stanowi dom, A teraz powiem, poszoł won. Bo słowa me uderzają jak wodospad w skały, I z huraganu tego nie wyjdziesz wcale cały. Stosem straszysz słowa mistrza, ot chciałeś zaszpanować? A z wszystkiego widać, że tylko dałeś się sprowokować. Lecz w to mi graj i tak mi tańcz, Bo kiedy s tobą skończę, udam się na lunch.
 9. Ok, panowie i panie, kuce i klacze - proszę się rozejść. Bo jeszcze komuś drzazga do oka wleci... @Sosna Sosna vs Zegarmistrz No popatrzcie dziś państwo co nam tu przywiało, Niby drewno twarde, a mięczak jakich mało. Do tego jeszcze mówią, że szybki z niego Bill, Więc rąbmy go solidnie, sypiąc próchnem na kilka mil! Bo widzisz drogi chłopcze, to twardych słów jest pora, A w tym Lesie ciebie czeka tylko gas-komora. Mów mi dziadek Czas, choć bardziej mi pasuje, Gdy mnie zową Katem, co tekstem cię znukuje. Ty tu myślisz sobie, że jednak jesteś ktoś? To lepiej się przytrzymaj, bo dostaniesz zaraz w kość. Lecz tutaj przystopuje, bo zasady mówią: dont kill. A kiedy z tobą skończę, to będziesz mówił: Pan Stihl Legendarny ze mnie człowiek, co magią rymów włada, A z ciebie łatwy cel to i więcej rymów siada. Dawno nie widziałem kogoś tak łatwego, Aż żal się trochę robi - kopać leżącego. Bo ja jestem ZEGARMISTRZ, żywy młot na czarownice. Na Eony, dzieci drogie, niech ktoś rzuci kołkownice.
 10. Od zera nie będzie, bo ja człowiek obrotny jestem, z dala od domku głównego zachomikowałem skrzynie z podpisem - w razie ataku zombie lub starty domku. Także paranoicy górą.... A minęło - nie wiem, nie było mnie prawie cały miesiąc na grze, więc w tej kwestii niewiele mogę zgadywać. Warto nadmienić że to było zrobione po złości. Serwer jest mały - mało osób gra, więc wszystko należy do kogoś. Żeby wejść i rozkopywać komuś budowle? To nie jest robione pod przypadek.
 11. @1stChoice No i stało się - ktoś był na tyle bezczelny żeby nie tylko okraść mnie i Xsadi, ale także zniszczyć nasze domki - mój rozkopany, Xsadi z drewna podpalony. Ukradziono ponad 130 stacków różnych rzeczy - cobbla, węgla, surowców kopalnianych jak i hodowlanych(skóry, mięso, rośliny). Wiele części zostało zniszczonych dla samego niszczenia, zalanych wodą lub lawą. Skopano, bądź zniszczono, większość szklanych szyb, tych z barwnikiem i bez. Nie jestem aż tak zainteresowany odzyskaniem tego, ale chcę, żeby ***** który to zrobił stracił to wszystko i dostał bana.
 12. Technicznie, Naruto miało kilka takich chwili że człowiek sięzastanawiał czy to wciaż tylko serial docelowo dla młodzieży. A to tylko te łatwe przykłady bo można by kopać głębiej, jak z Kabuto czy Itachim.
 13. A to przygarnę
 14. Przypominam o poprawnym otagowaniu tematu w tytule. 3 dni na poprawę. Tematy niezgodne z regulaminem będą zamykane.