Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Tak. Smoki to mój ulubiony temat do rysowania.
  2. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Jasne, wrzucaj. Listę niedługo zaktualizuję. Chyba za tydzień założę konto na DA i zacznę pobierać drobne opłaty, co by na kredki było... Jak chce ktoś darmowe, to prosić teraz
  3. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Da się zrobić Oto rysunek dla Starlight Darling. Jej OC Cyan Flight:
  4. Ja robię tylko przy pyskach, bo to znacznie ułatwia ich rysowanie. Ale już np. przy nogach, to nie widzę w tym sensu.
  5. Bazy można zrobić na wszystko. Ja osobiście do fanów siatek nie należę. Używam ich w wersji mocno okrojonej, w fazie szkica pomocniczego. Po prostu pooglądaj trochę artów i zobacz co, i jak się zgina, etc. Niestety dojście na jakiś poziom w rysowaniu trochę trwa. Ja rysuję nieco ponad pół roku i jeszcze nie doszłam.
  6. Nie ma co się przyzwyczajać, tylko należy poprawiać Mam też wrażenie, że strasznie mocno przyciskasz ołówek, spróbuj delikatniej. Najpierw szkic roboczy, potem na jego bazie właściwy rysunek.
  7. Ciągle te same błędy- poszarpana, nieestetyczna kreska, brak anatomii. Skrzydło jest narysowane całkowicie źle, wygląda jak gigantyczna dłoń. Jest wiele sposobów rysowania skrzydeł, ale ten jest zły. Obiecana pomoc do rysowania Pinkie Pie: http://pics.tinypic.pl/i/00529/4mobbfu09xuy.jpg To na fioletowo, to jest baza.
  8. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Dobra kuce, wykonałam 3 requesty. Dla Sajbacka, Cassidy i Zandiego.
  9. Wiem niestety. Ale od piątku zabieram się za poprawki fabularne i rozwój tekstu. W tym do poprawki idą Nnoitra i Hualong, którzy wymagają znacznego rozwinięcia bo wyszło zdecydowanie za płytko, za szybko, za słabo i za sztampowo. Już w momencie kiedy to pisałam czułam, że to nie jest to i nie byłam z tego zadowolona. A jeśli chodzi o cytat z Tolkiena- a mi się podobał ten tekst. Nie pamiętam czy był w książce [której szczerze nienawidzę], ale w filmie bardzo mi do gustu przypadł. I dzięki z tym tabulatorem, bo robienie ręcznie wcięć to była jakaś masakra .
  10. Cahan

    Moje pluszaki

    Jest super. I jak dla mnie paczałki wcale nie są za duże, tylko w sam raz.
  11. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    @Wujekstaszek Odmawiam z powodów ideowych. Jestem przeciwko pseudokomunizmowi i ZSRR. A teraz dobre wiadomości: jestem po maturze z bio, więc zaczynam rysować
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Nie może. Poza kategoriami 4 i 11, nominuje się tylko fanfiki pisane przez POLSKICH autorów, po polsku. I jeszcze jedno- w kategorii 1 nic nie nominujcie. Jury wybierze spośród fanfików nominowanych w kategoriach 2 i 3.
  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Na piątek mogę Ci zrobić jakąś przykładową siatkę, która by Ci pomogła. Tylko jedna sprawa- wolisz iść w takie nogi: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1549401_620128484741022_5454992110301951288_n.jpg czy chcesz normalne.
  18. Za długi pyszczek w stosunku do reszty głowy, która jest za mała, szyja jak u żyrafy- za długa i za cienka. Nogi za cienkie, nie zaznaczyłaś biodra i łopatki. Kreska poszarpana, nieestetyczna... Niestety nie znalazłam żadnych dobrych siatek, które na tym etapie byłyby Ci bardzo przydatne. A jeśli jakieś są, to niestety tylko na styl serialowy. Mam pomysł- określ co chciałabyś narysować i w jakim stylu, a my spróbujemy Ci pomóc. I jeszcze jedno- koniecznie zrób coś z kreską, bo jest nierówna i poszarpana. Proponuję rysować większe obrazki, to zawsze pomaga.
  19. Kłoda- u kuca zaczyna się od pierwszego kręgu piersiowego, a kończy na pierwszym kręgu ogonowym. Obejmuje klatkę piersiową, kłąb, zad, etc.
  20. Jest o wiele lepiej Mam nadzieję, że w końcowej fazie rysunku kreska będzie pewna. Co prawda kłoda i nogi są nieanatomiczne [kończyny tylne się tak nie zginają] i mają kiepskie proporcje, ale to zawsze sprawia najwięcej trudności.
  21. Proszę: http://mlppolska.pl/watek/7880-samopomoc-rysunkowo-artystyczna/page-3 Na ostatniej stronie tego wątku znajdują się 2 siatki pyszczków z półprofilu [moja i Kozela]. Z profilu robi się tak samo, tylko pyszczek zaczyna się od krawędzi kółka.
  22. Witaj na forum Rysunki mało urodziwe, są ostre, kreska jest poszarpana. Takie niedopracowane bazgrołki, bardzo nieestetyczne, od których wszyscy zaczynają Moja propozycja- zamiast iść na ilość, co robisz obecnie, posiedź nad jednym rysunkiem trochę dłużej i go dopracuj. Zaczynasz od byle jakiego szkica, który podrasowujesz, robi się płynny, a linie pomocnicze wymazujesz. Na końcu radzę kontury przejechać tuszem, a ołówek zupełnie wymazać. No i fajnie by było gdybyś prace pokolorowała i pocieniowała. Rób większe oczy i osadź je bardziej z przodu. Uszy powinny być większe i niżej osadzone. Grzywom brakuje objętości, a co do pyszczków- radzę rysować kółko i półkole, a jeśli robisz pyski ostrokrawędziste, to głowa jest mniej okrągła, a stop nie może być pod kątem prostym.
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. Chyba mam nową dziewczynę... Coś ostatnio spędzam z Tobą wiele nocek Biologio <3

    1. Mon

      Mon

      ciekawe kto był starą. Chemia?

    2. Cahan

      Cahan

      Wcześniej żyłam w trójkącie ze Skyrimem i HeroesV.

    3. Cipher 618

      Cipher 618

      Skąd ja to znam... zerwałem z Biologią dawno temu. Na szczęście obyło się bez awantur i teraz jesteśmy dobrymi znajomymi :)

  25. Cahan

    Zbetonuj tytuł

    "Nad Betonem" "Ogniem i Betonem" "Beton: Przed Świtem" "Starcie Betonów" "Dziewiąty Beton" "Złoty Beton" "Król Beton" "Kraina Betonu
×
×
  • Utwórz nowe...