Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Cahan

    Moje pluszaki

    Wow! Są genialne, naprawdę gratuluję kunsztu. I cena też bardzo fajna, jak na taką jakość, nic tylko brać. Może kiedyś coś zamówię, bo na razie mam za dużo wydatków i za mało kasy. Ale tak z ciekawości- alikorna z mojego avka zrobiłbyś za ile zł?
  2. Cahan

    MLP i Niekryty

    Żarty Niekrytego są zazwyczaj na poziomie gimbusa. Miał kilka całkiem niezłych epizodów, ale... Różnie to bywa. Chociaż z drugiej strony w MLP nie ma za wielu rzeczy, które sobie można zhejcić.
  3. To nie jest kot syjamski. Nie jest zupełnie w typie rasy uznawanym przez FIFE. Chyba, że to jakiś typ uznawany na wystawach w Ameryce... Beret EDIT: Tak wygląda kot syjamski: http://www.zwierzolubni.pl/static_media/images/gallery/th800s/007/309-kot-bengalski-231.jpg Google grafika jest złym doradcą jeśli o rasy kotów chodzi . Jestem hodowcą Devon Rexów z wieloletnim stażem.
  4. Cahan

    Wszechświat Equestrii?

    Nie. Ponieważ ten świat jest tak absurdalny, że istnieć nie może. Po pierwsze- to jest 2D. Po drugie, nic wznosić Słońca nie może. Po trzecie, wymyśliło to Hasbro. Po czwarte, różne gatunki kucyków krzyżują się i dają płodne potomstwo. Po piąte, alikornizacja Twilight- serio, widzicie coś takiego?
  5. Cahan

    Cahan obrazek Ci narysuje...

    Gdzie mam przyczepić ten nieśmiertelnik i jaka jest kolorystyka Twojej ponysony?
  6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  7. N: Charakterystyczny, ale jakoś mi się nie podoba, nie wiem dlaczego. A: Nie lubię takiego stylu rysowania. S: Nie wiem co to, ale brzydkie. U: Surowy, ale dobry Inkwizytor. Za bardzo nie znam, więc nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć.
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Aby Bester nie polecał bezczelnie, to ja też to polecam. A żeby spamu nie było, to są jeszcze "Ostrze Pośród Cieni" i "Czas i Harmonia".
  14. Dobre? -Smocze Łzy -Przymierze -Wieczna Wojna Tagi może i mają inne, ale ja bym im spokojnie dała te, które wymieniłeś. Niedobre [nie, że dno totalne, ale nie sama śmietanka], które posiadają wszystkie wymienione tagi też znam, jak chcesz, to mogę wymienić.
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Powiedz mi tylko co klacz z twojego avka ma za znaczek, bo nie widzę.
  18. Uuu, awesome Chętnie coś zamówię, może być AT jeśli chcesz, bo rysujesz tak świetnie, że to zasługuje na nagrodę Mogę prosić o tę klacz: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t1.0-9/10246329_620128538074350_4802395884234949351_n.jpg?
  19. Ja mam ten problem, że jestem astmatyczką i chcę iść na weterynarię. Liczy się charakter? Liczy się, ale wygląd też. A charakter mam jaki mam. No i niestety jestem kobietą. Więc kto zechce mnie zatrudnić? [Tak, chcę pracować przy krowach, świniach i koniach, a nie przy pieskach, kotkach oraz chomiczkach]. Jestem młoda, więc będzie ryzyko, że zajdę w ciążę. Jestem chora, będą się bali, że im sobie umrę. Jestem drobnej budowy i nie uwierzą, że olał to, bo mam większą krzepę niż niejeden facet.
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Tylko, że wtedy ciężko kody posprawdzać i BB są naprawdę losowe. Lepiej by ktoś z obsługi sklepu się stale w takim dziale kręcił.
  22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  23. Nie poszłam na rozszerzenie, bo nie będę marnować 4 godzin na czekanie.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [2 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      No, niektóre pytania sprawiły mi kłopot, pomimo że doskonale rozumiałam tekst. Bo były jak interpretacja na polskim np. "Czy dziewczyna była w wodzie przerażona?"- był moment, że była, a był taki, iż wprost przeciwnie. Albo "Czy facet był zły, że cośtam, cośtam?"- kurde, nie wiem. W tekście nie pisało, ale kiedy się wygania kogoś ze swojej posesji, to się chyba nie jest szczęśliwym, więc jest się chyba złym, ale pewna to ja nie jestem...

      Ogólnie- banał. Ale niektóre pytan...

    3. ....

      ....

      Ja siedziałem. Nie dosyć, że najpierw dali wypracowanie, a później listening, to listening mogłem zaczynać dopiero o 16:30...

    4. Mon

      Mon

      No, to najgłupsze było. I dla mnie oba egzaminy bardzo łatwe były, tylko najgorsza jest parafraza na rozszerzonym.

×
×
  • Utwórz nowe...