Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Cahan

    Rule34 - zło?

    Dobra i ja się wypowiem. Przyznaję, że clopy i czytam, i oglądam. A raczej- jak się natknę, to obczaję, bo specjalnie nie wyszukuję. Nie mam nic przeciwko temu typu tworom. O ile są wykonane w sposób wystarczający. Spodobał mi się podział Albericha na pornografię i erotykę. W przypadku tego drugiego- jestem na tak. Zaś to pierwsze... Czasami czytam clopfiki tak "wspaniałe", że umieram ze śmiechu. Głównie przez wspaniałe sceny "zalała sokami miłosnymi calutki dywan", etc. To jest po prostu tak głupie, że aż śmieszne. Czasem jednak granica zostaje przekroczona i coś jest tak obrzydliwe, że albo TE sceny pomijam, albo zamykam całe opowiadanie. Osobną grupę stanowią clopy o gwałcie, których imho należy zakazać, gdyż gwałt nie jest ani niczym przyjemnym, ani niczym dobrym. Chyba nigdy jeszcze nie spotkałam kuowego fika, w którym sceny clop byłyby na dobrym poziomie. Uczucia między bohaterami, dobre opisy, które nie są ani wulgarne, ani nie brzmią jak z podręcznika anatomii... W życiu tego nie widziałam! Co do clopartów- czasami popatrzę, kreskę docenię, ale podniecać, to mnie nie podnieca. Za to wiele tego typu obrazków jest tak niemiłosiernie obrzydliwa, że patrzyć na nie nie mogę.
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Czy ja wiem? Siatka zaburza eksperymentowanie z proporcjami i stylem. A kiedy coś się już opanuje, to rysuje się bez niej. A trzymanie się siatki, jako jedynej słusznej możliwości, potrafi blokować.
  6. Proszę, nie jest idealnie, ale zajęło mi to dwie sekundy w Paintcie.
  7. Nie wiem co to siatka, ale: 1.Rysujesz okrąg, nie musi być idealny. 2.Mniej więcej od środka, rysujesz linię na zewnątrz. Lekko wklęsłą [górna linia pyszczka]. 3.Robisz dolną linię pyszczka. Rysujesz taką kreskę, by tworzyła półkole, razem z górną linią. 4. Poprawiasz kształt. Osobiście polecam eksperymentowanie, a nie jakieś siatki, które ograniczają. Kurczowe trzymanie się kreski serialowej też nie zawsze jest dobre.
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Nadchodzą takie dni, że się coraz bardziej docenia swoją wariatkę.

  10. Cahan

    Wolny/a czy zajęty/a?

    Moja koleżanka [lat 19] jest z jednym chłopakiem od 12 roku życia. Mówi, że z czasem ich związek dojrzewał i kochają się coraz bardziej. Seksu podobno nie uprawiali, więc to chyba nie pożądanie.
  11. N: No, nick trochę diabelski. Całkiem spoko, ale za długi. A: Nie znam tej bajki, ale fajnie wygląda. So cute S: Nie lubię mangi i anime, więc mi się nie podoba. U: Nie znam, więc siedzi w innej części tego forum.
  12. Rozdziale XVI czas zacząć Cię pisać...

    1. Frodo

      Frodo

      A co piszesz?

    2. Cahan

      Cahan

      Fanfik- Cień Nocy

      Muszę popoprawiać większość rozdziałów, ale na to czasu mi obecnie brakuje, a że miewam przestoje, to kiedy jest okazja, nadrabiam pisaniem nowych :P. No cóż, poprawki dopiero po maturach.

    3. Talar

      Talar

      A ja dzisiaj zapisałem "aż" jedną stronę ficka. W dodatku, wydaje mi się, że zrobiłem to "bezbłędnie", a to rzadko zdarza mi się za pierwszym razem.

  13. Teraz święta, więc pomiędzy robieniem kolejnych maturek, trochę czasu się znajdzie. Objętościowo- coś mi się wydaje, że wyjdzie jeszcze ponad 20 rozdziałów. Ale one są krótkie, więc...
  14. Rozdział dobry, może mniej ciekawy od pierwszego i trochę za bardzo w typie "wyciskacz łez", ale podobał mi się w nim ten mroczny klimat i myśli o śmierci. Coś pięknego.
  15. Plan wykonany, wróg pobity.

  16. Zgodnie z obietnicą- nowy rozdzialik. Następny postaram się też wyprodukować jak najszybciej. Miłego czytania https://docs.google.com/document/d/1DwRBwCHcTUHmiEic3INDxRfC_AZujslvcQvZv5RBwYc/edit?usp=sharing
  17. Ładne, ładne. Flamajstry to ogólnie nie moja bajka, ale wyszło Ci super. Pewna kreska, super kolorowanie. Naprawdę, nie ma się do czego przyczepić.
  18. Następny zaczęłam dzisiaj pisać. I zaczyna się od POVa Nnoitry, więc automatycznie będzie i Orange. Pojawiają się tak rzadko, bo mam matury w tym roku i zakuwam. Dodatkowo piszę do Brohoofa, rysuję i trenuję dwa sporty, więc mam problemy z czasem. A pisać na siłę też nie będę, bo nie tędy droga Ale w ciągu tygodnia coś być powinno.
  19. Czas się zabrać za kolejny rozdział. Jaka szkoda, że zdążyłam już zapomnieć, co napchałam do poprzednich...

  20. N: Krótki i oryginalny, całkiem fajny. A: Ładne OC. S: Tańczące zwierzaki z różnych disney'owskich bajek. Całkiem niezły gif. U: Za bardzo nie znam, siedzi w innych odmętach tego forum. Ale skoro jest gemplayerką, to automatycznie ma u mnie plusa.
  21. Cahan

    Wyżal się.

    Co do angielskiego we Francji- znać znają, ale się nie przyznają. Ty do nich mówisz po angielsku, a oni Ci logicznie odpowiadają po francusku [który to trochę znam]. Ale żałuję, że zmarnowałam 3lata. Nasi nauczyciele nas totalnie olewali, no nie wszyscy.
  22. Cahan

    Wyżal się.

    Ano, teraz już kończę. Nawet teraz do szkoły nie chodzę, bo i tak lekcji nie ma . Wolę zostać w domu i cisnąć maturki.
  23. Cahan

    Wyżal się.

    @Burning U nas praktycznie cała klasa pisze sprawdziany z gotowców, albo przy pomocy telefonów. Uczciwie się przyznaję, że robiłabym to samo, gdyby nie fakt posiadania cegłofonu oraz niemożność otwarcia tych gotowców. Jeszcze nasi nauczyciele potrafili przed sprawdzianem podać nam hasła do Wi-Fi . Na niektórych przedmiotach się nie dało, co prawda. I tutaj szacunek dla nauczycieli. Ale najgorsze były chemie i angielskie. Lekcje z obydwu przedmiotów prowadzone na poziomie "Litości!". Z czego na chemii dlatego, że facet nie potrafił tłumaczyć, a na angielskim zamiast przerabiać materiał jak należy, to puszczał nam filmiki z BBC. Po 3 latach takiej nauki z ludzi, którzy daliby się pokroić, byle by się tylko czegoś dowiedzieć, zmieniliśmy się wszyscy w niechętne zombie. Wracając do tematu- moja grupa miała zajęcia przed drugą grupą [podział według poziomu z języka niemieckiego], a sprawdzian był jeden. Można się domyślić, że oni mieli same 5, bo zdążyli się wszystkiego od nas dowiedzieć. I tak, wkurza mnie to! Bo dlaczego ktoś tak samo głupi jak ja ma mieć wyższą ocenę, tylko dlatego, że ma sprawdzian od naszej grupy i czas by sprawdzić odpowiedzi?
×
×
  • Utwórz nowe...