Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  2. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. W takim razie do finału przechodzą @Zegarmistrz i @Rzymianin. Zasady jak w półfinałach, 2 dni na odpowiedź. Zaczyna Zegar. Czas start!
  6. Czołem, pierożki! Luty to miesiąc, w którym mamy zimę i walentynki, więc staraliśmy się dostosować nasz numer do tych okoliczności. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Was recenzje fanfików, a także gry "Tyranny" oraz wspaniałego serialu jakim jest "Korona Królów". Znajdziecie tu również artykuł o fandomie i tekst o rysowaniu. Tym razem nie będzie wywiadu, ale spokojnie, na pewno jakiś trafi do Was za miesiąc. Link do numeru: https://issuu.com/equestriatimes/docs/021
  7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Cahan

    Nowy quiz zoologiczny

    Czasami zjada, a czasem nie. Jednak samiec dość często przeżywa. Prawdopodobnie statystyka zależyod konkretnego gatunku, długości kopulacji oraz od zapotrzebowania energetycznego samicy.
  12. Ale Rarity od dawna wie o tym, że Spike się w niej buja. Musiałaby być idiotką, żeby się nie zorientować. Powiem Wam coś: dziewczyny często udają, że nie wiedzą, bo tak jest łatwiej i prościej z różnych względów. A co do Spike'a, to duży spoiler z sezonu 8: Wątpię też by wyrwał Ember. Nie ta liga.
  13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  15. Dobrze, czas na wyniki ode mnie: 1. Zegar i Kruczek Typuję Zegara, gdyż te rymy były lepsze. Pierwsze wejście Kruczka było gorsze od drugiego - gubiłeś rymy i rytm, często dość mocno. 2. Rzymianin i White Hood Dobra, jest dość słabo. Ale jednak typuję Rzymianina, gdyż jego 1 raps nawet ujdzie, a cała reszta już nie ujdzie. Powody standardowe.
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  18. Brak tagów obowiązkowych, fanfik nie został również poprawnie opublikowany i udostępniony - na forum obowiązuje publikacja w dokumentach google. Czas na poprawę wynosi 2 dni. Jakby co: w nazwie tematu powinien być tytuł fanfika i tagi.
  19. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  20. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  21. Gdybym była adminem, to zbanowałabym 3/4 forum
  22. Tym razem mam dla Was Rarity oraz mini komiks. Rarity Komiks
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. W takim razie dalej przechodzą: White Hood, Kruczek, Rzymianin i Zegarmistrz! Gratki, panowie! A co z półfinałami? Zmieniam nieco formę, bo poprzednia nie wyszła. Zaczynacie od jutra i każdy ma 2 dni na napisanie swojej części rapsów. Jeśli nie zmieści się w czasie, to odpada. Nasze pary to: @WhiteHood i @Rzymianin oraz @Zegarmistrz i @Kruczek Czyli jutro swoje rapsy zaczynają White Hood (przeciwko Rzymianinowi) i Zegarmistrz (przeciwko Kruczkowi).
  25. Dobrze, wybaczcie opóźnienia, ale wczoraj miałam egzamin, a po nim odsypiałam i expiłam, bo mój mózg zrobił małą wysiadkę i dalej jestem psychicznie zmęczona i przymulona. Dlatego będę się streszczać. Triste Cordis: 1. To się w ogóle nie rymuje, ty chyba nie wiesz jak się rapuje. Nie wystarczy tylko chcieć, trzeba jeszcze talent mieć. Słabo przez to wyszedł pojazd, przydałby się czas na dojazd. 2. Tu już jest spora poprawa, chyba wyszła ta zabawa. I pojazd Ci wyszedł zgrabny, całkiem ładny i powabny. White Hood: 1 i 2. Ty przynajmniej rymy składasz, a nie dziwne coś układasz. Liczba sylab się nie zgadza, tego to się nie nagradza. Tekst? Dla mnie to straszna słabizna, ale dla nas nie pierwszyzna, by innych rymem obrażać i na zemstę się narażać. Kruczek: Ponieważ wróg się nie stawił, to przechodzisz dalej, a póki co, herbatki sobie nalej. Jednak sylaby byś zaczął liczyć, jeśli chcesz półfinały zaliczyć. Zegar: 1 i 2. Pojazdy dobre składasz, rymy gorzej już układasz. Rytmu ktoś nie czuje, przez to tekst marnuje. Z raz czy dwa też rym Ci zwiał, czyżby Ciebie dość już miał? Sosna: 1 i 2. Nie do rymu, nie do taktu, wsadź se palec do kontaktu. Dobrze wiem, że przesadziłam, ale rytmu nie zgubiłam, ty zaś cały czas to robisz, i co zrobisz? Nic nie zrobisz! Rzymianin: Rymów prawie nie uświadczysz, ale raka nie doświadczysz. Pojazd byłby niezły całkiem, gdyby go przejechać wałkiem. Do półfinałów imo powinni przejść: 1. Triste Cordis, ponieważ choć pierwsza część, była słaba, to druga już się udała i tę część oceniam wyżej niż całość White Hooda. Mam tu jednak wątpliwości i niech wypowie się drugi sędzia, wtedy też wydam ostateczny werdykt i ustalę terminy z poprawką na obsuwy. 2. Kruczek, który wygrywa walkowerem. 3. Rzymianin - to samo, co wyżej. 4. Zegarmistrz - lepsze rymy niż u Sosny i lepszy pojazd. Przede wszystkim lepiej się to czyta.
×
×
  • Utwórz nowe...