Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Podczas lektury w wielu miejscach coś mi zgrzytało, wydaje mi się jednak, że nie jest to kwestia tłumaczenia, które jest całkiem niezłe, ale samego opowiadania. Podejrzewam, że to literacko nie powalało już w oryginale. A sam tekst? Krótki i lekki oneshot oparty na jednej rzeczy. I moim zdaniem to się za bardzo nie sprawdza. Mam wrażenie, że tekst jest o niczym, brakuje mi jakiejś puenty i humoru. Btw. takie szampony są ponoć świetne. Koleżanki polecają .
  2. Czołem! Mam dla Was świeżutki numer Equestria Times. Wersja dietetyczna, ponieważ jest dość cienki, ale za to bogaty w treść i mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Link do numeru: https://issuu.com/equestriatimes/docs/016
  3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Guten Tag! Dzisiaj Pawlex dostał bloka na SB i wróci na nie za 7 miesięcy. A za co? Za bycie bardzo niemiłym w stosunku do innego użytkownika (i ignorowanie moderatora, który wcześniej mu mówił, by się dobrze zachowywał).
  6. Cahan

    Pręgierz

    Dzisiaj z forum pożegnał się Pawlex. Przyczyną tych przymusowych wakacji jest złe zachowanie w stosunku do innych użytkowników, ignorowanie ostrzeżeń moderacji, nadużywanie wulgaryzmów i recydywa. Pawlex wróci do nas za miesiąc, ale z SB przyjdzie mu rozstać się na dłużej.
  7. Ciasto w piekarniku. Nadchodzi ciąża spożywcza.

  8. Zatwierdziłam temat, ale mam 2 uwagi: 1. Zmień tag [Z] na oneshot albo [NZ] (to jeśli zamierzasz pisać coś więcej), bo to tylko jeden wiersz. 2. O ile nie zamierzasz nic dopisywać, to Twoja twórczość nadaje się bardziej do działu ogólnego, bo nie zawiera żadnej drastycznej treści. Grimdarku też tam nie ma.
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  14. Jakieś szybkie bazgroły: Zecora Zła Celestia Koszerna Luna
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Nawet jak tak wstawiasz, to musisz włożyć w spoiler. Przy tej opcji jakoś przy wstawianiu do posta się wskazywało gdzie to ma trafić. Potem to zaznaczasz i dajesz spoiler - ta ikonka z okiem. Ewentualnie edytujesz post i wstawiasz w spoiler po wysłaniu posta. Ale ogółem to nie było tylko do Ciebie, weszłam do tematu i chyba czterem osobom pochowałam w spoilery.
  17. Proszę chować obrazki w spoilery.
  18. Mogą i tak się już zdarzało. Nawet sama napisałam kiedyś fika, o tytule, który miał inny fik, ponieważ nie wiedziałam, że takowy istnieje. Mi osobiście to nie przeszkadza.
  19. Cahan

    Pochwal się roślinką

    Ogółem dzbanki można ciąć i to co utniesz możesz wsadzić do torfu/sphagnum/wczymtamjetrzymasz, a to się ukorzeni. Moje też często puszczają boczne odrosty albo coś od dołu. I posłużyła im zmiana okna z zachodniego na wschodnie. To akurat hybryda N. maxima i N. northiana - czyli prawie N. 'miranda', ale nie do końca, bo był inaczej krzyżowany niż ta hybrydka (miranda opiera się bodajże na 2 krzyżówkach, a mój jest krzyżówką pojedynczą). W ogóle młodsze dzbanki bardziej przypominały mirandę, ale wraz z wiekiem coraz bardziej widać różnicę.
  20. Cahan

    Klub hodowcy

    Chyba straciłam Masdevallię Było dobrze, a nawet świetnie, po tym jak zmieniłam podłoże, ale za to upały nie służyły, więc ją wystawiłam na balkon, w miejsce, gdzie nie wali słońce, w międzyczasie złapała wciornastki, tych się pozbyłam, ale ją bardzo mocno osłabiły. Ogółem nędza z biedą, ale walczę. Wrzuciłam ją pod klosz i znowu do domu. Może coś z tego będzie. A jeszcze parę dni temu było w miarę ok . Ogółem zauważyłam, że ona jest jakaś taka mocno wrażliwa... Może powinnam ją dać pod sztuczne światło?
  21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  22. Rozdział 3 jest już gotowy. https://docs.google.com/document/d/1pKu0T3TzU56uF1RIKrlB4by3sqVLcbV0Ctdtc1R6FG4/edit?usp=sharing
  23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  24. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×
×
  • Utwórz nowe...