Tym wesołym akcentem otwieramy nową zabawę, która polegać ma na bitwie rapowej pomiędzy użytkownikami forum a postaciami z serialu. Pierwotnie myślałam o bitwę między userami, ale to mogłoby łatwo dojść do spięć. Dlatego waszym zadaniem będzie:
a) zjechanie postaci z serialu, jeśli jej nie lubicie
b) wychwalanie postaci z serialu, jeśli lubicie
Wszystkie chwyty dozwolone, za wyjątkiem nadmiernych wulgaryzmów, łamania regulaminu forum czy wplatania w to swojego światopoglądu na tematy kontrowersyjne (np. aborcja, religia, LGBT).
W trakcie pojawiać się będą i postacie z serialu, w które wcielę się ja (i wtedy będę pisać kolorkiem) lub ich opiekunowie na forum (jeśli zechcą). Co jakiś czas postacie będą zmieniane. Postać nigdy nie zaczyna bitwy, bo jej rolą jest odpieranie ataków.
Za udział w zabawie nie ma nagród, poza Szkodnikiem Miesiąca, do którego aktywność w bitwie się liczy.
Na pierwszy ogień idzie... CELESTIA