Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. A teraz dzień z życia Zecory. Znowu Gradobicie. Otaczają mnie idioci!
  2. Co by było gdyby Celestia i Luna wybrały się na konwent fantastyki... Fik pisany na gradobicie. Nerdcon
  3. Panie i panowie, oto poddany korekcie fanfik, który napisałam z myślą o ostatnim Gradobiciu. Opowiada on o tym jak Twilight radzi sobie z trudami edukacji i księżniczkowania. Księżniczka Przyjaźni
  4. Cahan

    QUIZ BOTANICZNY

    Nie jest zbyt żyzna takowa gleba, ale żyzności jej nie potrzeba. Szybko się toczy życie w ekosystemie, szczątki roślinne użyźniają ziemie. Materia znika prędko, tak jak się pojawia, kiedy tylko się tu nowe życie zjawia. Łatwo zniszczyć cykl ten, wiele nie potrzeba, po człowieka czynach jest to martwa gleba. Wiele w niej żelaza, znajdziesz także glin, a na wierzchu widać cały tłum roślin. Tropikalne lasy i sawanny pola, na laterycie rosną, taka ich wola. Korund 5 punktów Falconek 2 punkty Pytanie nr 6 Czym jest kutykula, z czego się składa i do czego służy?
  5. Nie wstawiłeś swoich ocen, tylko te Zodiaka .
  6. Arial 10-12 Times New Roman 11-12 ^Imo najlepsze czcionki. Interlinia 1,15 i "dodaj odstęp po akapicie". To ostatnie sprawia, że lepiej się czyta na kompie.
  7. Cahan

    Odcinek 8: Hard to Say Anything

    Te trzy klacze to ponyfikacja trzech fanek Gastona z "Pięknej i Bestii". A odcinek? Justin Bieber, CMC, które zachowują się jak dzieci, Big Mac i Sugar Belle. Było całkiem spoko, ale CMC psuły ten odcinek. Te przebrania były żenujące, ich plany też.
  8. Cahan

    QUIZ BOTANICZNY

    Wczoraj się tym zająć miałam, lecz zwyczajnie zapomniałam. Nie myślałam o jesiennej barw wymianie, ale uznam Wam pytanie. Macie po punkcie Korund 4 punkty Falconek 2 punkty Pytanie nr 5 Jakiej formacji roślinnej należałoby się spodziewać na glebach laterytowych? I od razu: dlaczego akurat takie rośliny tam rosną i w jaki sposób?
  9. Puk, puk! To znowu ja i przychodzę z nowym rozdziałem Przy okazji chciałam podziękować Ravikowi za komentarz. Rozdział XXVI - Zaćmienie
  10. Wiersze wolne i białe są bardzo spoko. Oczywiście nie odjęłabym punktów za brak rymów . Za słabe rymy już tak.
  11. Dobrze, konkurencję wygrywa Coldwind, bo jego twórczość czytało się najlżej. Chciałabym też podziękować Gurixowi za ilość, ale niestety, pojawił się pewien problem. W sumie u wielu z Was się pojawił. Nie potraficie utrzymać rytmu. Liczcie sylaby, korzystajcie ze słownika rymów i nie wklejajcie wyrazów na siłę, byle weszło. Nie ma wejść, ma pasować i się komponować. Jeśli trzeba, to należy przebudować to co się wcześniej naskrobało. Czyli: Coldwind 2 Gurix525 1 Falconek 1 Poulsen 1 Zadanie nr 2 Nadszedł czas na rysowanie, to następne jest zadanie, by roślinę namalować i ją tu zaprezentować. Tak, Waszym zadaniem jest narysowanie jakiejś roślinki i zaprezentowanie tu swojej pracy. Jeśli nie umiecie, to nic, i tak zachęcam do zabawy. Celem tej zabawy jest zachęcanie do próbowania się w różnych rzeczach.
  12. Zależy które. Wydry morskie tak, by się nie zgubić.
  13. Jutro to przeczytam, ocenię i nowe dam zadanie.
  14. @Uszatka, akurat drapieżnik może być wszystkożerny, bo drapieżnik to nie mięsożerca. Drapieżnik zabija inne zwierzęta by się posilić. Drapieżnikiem jest człowiek, jest niedźwiedź i jest dzik.
  15. Tak, ale z przewagą pokarmu zwierzęcego.
  16. Cahan

    QUIZ BOTANICZNY

    Pięć igieł w pęczku, jak jaja szyszki i czubek łagodny, taki jest opis limby, chyba każdy tu zgodny. Macie po punkcie Korund 3 punkty Falconek 1 punkt Pytanie nr 4 Czemu liście niektórych roślin wybarwiają się na czerwono i od czego to zależy?
  17. Czy się opieprzamy to pojęcie względne. Ja piszę, rysiam, patroszę, prowadzę dział, warniki wystawiam. Gandzia robi korekty. Dolcze konkursy i opiekę nad działem. Kredke opiekuje się FGE. Akurat cała nasza ekipa dla fandomu robi dużo. Chyba że się akurat opieprzamy
  18. Mogłabym skończyć w 2 tygodnie. Ale mi się nie chce
  19. Cahan

    QUIZ BOTANICZNY

    Korund odpowiedział poprawnie, rymowanki nie ma, bo trudno... Ale kluczowa głównie jest tu kwestia mikoryzy. A na pożywkach można, ale musi być sterylnie i odpowiedni skład pożywki. Korund 2 punkty Pytanie nr 3 Po czym rozpoznasz sosnę limbę (tylko bez kopiowania wikipedii)?
  20. Pisać, miśki. Mój rekord to 2 fanfiki w 14 minut, dacie radę
  21. Zebry, Zebrice, rośliny, alchemia, szamaństwo - takie rzeczy.
  22. Witajcie kucyki małe, wieści mam dla was wspaniałe. Jest taka tu mała sprawa, że właśnie powstała nowa zabawa. Pozwólcie, że przodków swych drogę pokażę i prawdę o was wam przy tym obnażę. Lecz aby odkryć swoje zdolności, musicie wykonać różne czynności. Pierwszą będzie ćwiczenie języka, polegające na napisaniu wierszyka (na temat związany z działem). Tydzień macie by zrobić zadanie, nasuwa się komuś jakieś pytanie? Ja jeszcze dodam, że zwycięzca danego zadania dostanie dodatkowy punkt (1 jest już za udział w każdym queście). Rozliczenie ma miejsce po 10 zadaniach. Nagrody? Standardowo kredkowy rysunek u mnie. Na max 2 kuce i z częściowym tłem. A i żeby się @Miszcz Tencz nie bał, że mu podbieram zabawę i chwałę. Wszystko będzie się ograniczało do tematyki działu.
×
×
  • Utwórz nowe...