Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Ależ... - Spojrzałam na pięknego ptaka siedzącego na moim ramieniu, po czym próbowałam go pogłaskać. - Ehh... Spokój... Cisza... - Rzeczywiście, słychać było tylko ostrzenie noża Billy'ego. Widziałam że nie jest pozytywnie nastawiony do nowego. A jednak, nie mogłam zostawiać świata w tak z początku lekkiej, przypadkowej depresji... Cóż, świat musi zaczekać, ja Alicja, nie będę ciągle rozśmieszać innych... Takich jak mój mały, braciszek... Alicja! Skup że się! Pogłaskałam orła. Ehh... Może to nie był czas na śmiech... Może trzeba odwrócić role... - Jeśli jesteśmy kampanią, musimy działać w przynajmniej, normalnym stosunku do siebie. - chodź i ja słabo lubię tego nowego - dodała w myślach, po czym chytrze uśmiechnęła się do dwójki osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ja mam do tego inne podejście.-westchnęła.-Wszyscy których kochałam albo mnie zostawili, albo zginęli ratując moją własną skórę. To straszne ale powoli się przyzwyczajam... Dlatego nie ufam już ludziom, ale to nie o to chodzi. Spotkały mnie równie straszne rzeczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...