Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Astra szła przez gęste gałęzie. Nagle usłyszała kroki i już wiedziała, że wróg jest blisko. Posłała strzałę na drugi koniec drogi, wybiła się w drzewo na przeciwko co sprawiło, że lina, którą Astra miała w ręce się naprężyła. Mężczyzna, który tamtędy szedł przewrócił się przez to oszołomiony. Dziewczyna uciekała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax powstał po czym spojrzał na linę o którą się przewrócił.

- Miastowe i ich zabawki... - Znów spojrzał na grupę tajemniczych ludzi. Zobaczył że wszyscy są uzbrojeni. Barbarzyńca chwycił pewniej swoją broń po czym szybciej niż wcześniej zaczął iść w kierunku nieproszonych gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli chcecie pozyskiwać sojuszników to nie zastawiajcie na nich pułapek - Rzucił ozięble w stronę grupy. - Co tu robicie miastowe? Zgaduje że ma to coś wspólnego z odgłosami walk w okolicach Celion

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nazywam się Jax. Jestem barbarzyńcą a ten las jest mi domem - Odpowiedział dumnie. - Lepiej schowaj ten nożyk bo sobie zrobisz krzywdę. 

Jax spojrzał na Dastana.

- Tego wiedzieć nie mogłem, chyba cię nie obraziłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeszcze mnie nie znasz. - odparłam cicho. - Nazywam się Alice, lecz ludzie mówią na mnie Alicja. Witaj. Jeśli stoisz po stronie wojny, nie oczekuj od nas spokoju, jeśli stoisz po stronie spokoju, tutaj nic Ci nie zagraża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...