Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Billie...-zaśmiała się Astra gdy razem z Alicją wróciły do jaskini.-Jasne że nie będziecie jeść korzonków. Ja już o to zadbam.

Wbiła cztery drągi wokół ogniska i nabiła na nie dzika. Po czym usiadła na kamieniu.

-Nie przesadzaj z tym wiankiem.-odparła uśmiechając się.

-I od razu uprzedzam pytanie. Nie ja zabiłam dzika.-mruknęła krzyżując ręce na piersi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Chwila innego narreatora] Weszła do jaskini, bez słowa, jakoś nie miała ochoty na tę, panującą tutaj atmosferę. Nie powinna obwiniać siebie o swoje myśli, a jednak. Ehh... Pokręciła głową, po czym siadła na zimnym kamieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usłyszałam pytania, majstrując przy małym sztyleciku. Właściwie... Nie miałam co odpowiadać. Jestem najmłodsza, co oznacza też, najgorsza w walce, obronie i najsłabsza jeśli chodzi o hierarchię. W tej hierarchii najwyższa jest Astra, i muszę się z tym pogodzić. Będzie trudno... Bardzo. Jakoś to przeżyję. Ehh... Przeżyć, najtrudniejsze, a zarazem niemożliwe dla osoby tak małej jak ja, jak i tak nie doświadczonej. Dziwnie jest czuć, że niedługo umrzeć... Bardzo dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax powoli wstał po czym zaczął iść w kierunku wyjścia w jaskini.

- No cóż, lepiej jeżeli ktoś będzie miał się na baczności przez tą noc...tak na wszelki wypadek. Pokręcę się tu i tam a jeżeli dopisze mi szczęście to może nawet coś rozwalę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam na niego, ale szybko odwróciłam wzrok. Umieranie... Tak, na tym skończyłam... Umieranie... Dziwna rzecz... Właściwie, bardzo dziwna. Kiedyś myślałam że nie umrę... Że przeżyję. Teraz mam ich... Ale oni nie zastąpią mi rodziny. Oni nie zatrzymają śmierci... Alicja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Narreacja jest pierwszoplanowa. Teraz postaram się nie zmieniać. W każdym razie, wytłumaczenie -

Dziwne... Bardzo dziwne (itp, itp) - myśli

- Nie. - Odrzekłam - Chyba nie. - dodałam szybko (itp, itp - części mówione]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie szkodzi. Ale walczysz pewnie dobrze.-odparła z uśmiechem.-Zapewne będziemy mieć jakieś warty nocne więc na pewno się przydasz.

-Ale jeśli jesteś chętna do wykonania zadania, to mów po prostu.-powiedziała.

-Dastanie. Jak tam dzik?-zapytała.-Jestem głodna... I to bardzo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sądzę że już będzie dobry. - powiedział i przeniósł dzika na miejsce gdzie nie ma ognia. - Ta, jest dobry. - wyciągnął sztylet i zaczął ucinać fragmenty. - Proszę. - powiedział podając kawałki mięsa. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Racja. Może przyjdzie.-powiedziała.

Astra wróciła na miejsce, po czym zjadła swój kawałek. Znów położyła się na ziemi tym razem opierając głowę o swoją torbę i zamykając oczy.

-Jak coś będzie nie tak, dajcie znać.-mruknęła próbując zasnąć.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...