Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- A jak się nazywasz?- zapytał Billie. Na nagły okrzyk dziewczyny, cofnął się i usiadł gałąź dalej

- Ciekawe gdzie jest nasz król- zastanawiał się głośno, zwieszając się do dołu głową

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jestem Astra. A ty pewnie jesteś Billie?-powiedziała. Na widok mężczyzny wychodzącego z zamku zaskoczyła z gałęzi i odparła chwytając łuk.-Już ja wiem co tu się święci! To dzieje się nie po raz pierwszy. Jeśli macie zamiar siedzieć tu tak to proszę. Ale dla mnie to już jest jasne. Zaczyna się wojna.

Wyciągnęła strzałę i była gotowa do ataku.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie. - odparła - Lojalność jest cechą ważną, która płynie w Cellońskiej krwi od lat. Mam nadzieję że w twojej też, Podróżniku. Jednak lojalność jest nie tylko do osoby, jak i do narodu. Jeśli chcesz walczyć po stronie orków. Jeśli nie, stań u naszym boku. U boku ludzi prawdy, a nie, potworów wojny.

-Alice... Mów mi Alicja. - Szepnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Posłuchaj mnie uważnie.-warknęła Astra podchodząc do Dastana.-To nie było zaproszenie i nie śmiej się z tego o czym mówimy. To ostrzeżenie. Nie chcesz mnie słuchać to nie, ale wyobraź sobie, że teraz jesteśmy otoczeni i nie ma drogi ucieczki. A my mamy styczność z bronią dość często. Zwłaszcza ja. Więc jak chcesz to stój i czekaj aż cię zabiją.

Wyciągnęła mały nożyk i pomachała mu nim przed oczami.

-Jeśli chcesz jeszcze czegoś to mów bo tylko tracę czas.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnęłam głęboko. To, że jestem najmłodsza, nie oznacza że mam zacofane myślenie.

-Mówiłam, jeśli mamy obmyślać plan, to w kryjówce, chyba że chcecie zginąć na miejscu. - Zamknęła zrezygnowana oczy. Na co ci ludzie zwracają uwagę w słuchaniu dziewczyn, na wygląd?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billie niezadowolony zachowaniem Astry ruszył za nią. Wiedział, że mimo iż nie wygląda, bardzo dobrze włada mieczem

- Czy mogłabyś nie warczeć na każdego?- zapytał Astrę, chłopak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...