Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Jasne.-odpowiedziała.-Jeśli tylko znaleźliśmy się w dobrym miejscu i czasie.

Astra uśmiechnęła się lekko. Rozglądała się na wszystkie strony i nagle zobaczyła wilka. Podeszła do niego i mruknęła:

-Cześć Rokart...-pogłaskała wilka po głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzięki.-powiedziała lekko się rumieniąc.-Da. Ale nie lubi nieznajomych. Powiem mu, że nie jesteś groźny, ale to wilk.-wzruszyła ramionami.-on robi co chce. Nie powinien cię gryźć. Chyba... Że ja mu tak powiem.

Zaczęła coś mówić patrząc Rokartowi w oczy. Później tylko skinęła głową, wstała i spojrzała na Dastana.-Droga wolna. Podejdź powoli i wyciągnij rękę.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra przyglądała się Dastanowi.

-Wiem. Możliwe. Ten jest jeszcze młody. Znalazłam go niedawno. Ale nie przeczę, osobiście tam bywałam i widziałam zwierzęta północy.-rzekła.-Tak. Ale uważaj. Rokart potrafi wyczuć ludzkie uczucia, a zwłaszcza jak ktoś go obraża.

Z poza lasu dochodziły krzyki walki. Wygląda na to, że były coraz bliżej. Wilk zawył.

-Dobra. Lepiej uciekajmy.-odparła i zaczęła biec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastan przewrócił oczami. - Nie sądzisz chyba że pozwolę kobiecie walczyć samej. - powiedział do Astry opierając się o drzewo. - Nie pozwalam swojej królowej to co dopiero tobie. - powiedział i ściągnął z pleców ciasno zapakowany w materiał przedmiot. - W końcu jestem Skowytem Zimy, walka to dla mnie chleb powszedni. - Dodał rozwiązując materiał i wyciągając miecz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzała się, mimo ciągłej ochoty do płaczu, nie mogła powstrzymać uśmiechu. To był miły widok.

Chwyciła za sztylecik, i podeszła parę kroków bliżej do dwójki. Chciała chodź trochę pomóc

[Offtop - Napisano mi na PW, iż chce dołączyć do nas nowy członek. Podał kartę, i oznajmiam że jest prawidłowa. Mamy nowego uczestnika!]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[yay. Może stwórzmy rozmowę grupową żeby objaśniać parę rzeczy a nie pisać tu.]

-Może się rozdzielmy. Nie będą wtedy wiedzieć, z której strony atakować.-powiedziała. Gdy usłyszała kroki za sobą gwałtownie się odwróciła.-Alice... Nie strasz mnie tak... Chcesz pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czyli jest nas trójka. To wy wybierzcie jak chcecie iść, a ja idę od frontu. - powiedział opierając miecz o ramię i ruszając do przodu.

 

((Im nas więcej tym weselej :v

A co do broni mojej postaci to coś takiego http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120305235239/elderscrolls/images/3/3f/Daedricsword.png ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax przemierzał ciężkimi krokami las. Zainteresowały go odgłosy walki, które najprawdopodobniej dobiegały z miasta. Z daleka zauważył grupę ludzi. Najprawdopodobniej przed czymś lub kimś uciekali. Oparł swój wielki dwuręczny młot o bark po czym wolno i spokojnie szedł w kierunku ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jak chcesz, mi tam grupowa nie szkodzi.]

-Oczywiście, chcę. - kiwnęła głową na znak zrozumienia, zauważając, że Astra już odeszła. - Eh... Brauma? Któż to? I... Kim jest ten człowiek? Znasz go? - spytała, na widok obcego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W takim razie dobrze. - Odparłam. [Tak, przechodzę na inną narreację] Spojrzałam na chłopaka ciekawskim wzrokiem. - Dobrze... - Powtórzyłam cicho, po czym głęboko odetchnęłam. - Wiesz może kim jest ta osoba, która do nas idzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...