Skocz do zawartości

Celion's Legends [Gra] [Zapisy]


timber

Recommended Posts

- Nie byłem w waszym miasteczku więc nie wiem właściwie co się dzieje. Może mi powiesz...Alicjo? - Zapytał po czym zwrócił się do Astry.

- Przybyłem tutaj dziesięć lat temu przez pewien wypadek, jednak ja również ciebie tu nie widziałem. Chociaż może to i lepiej, więcej lin pod nogami mi nie potrzeba - Odparł złośliwie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 509
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Już tłumaczę. Odbyła się Królewska Narada, na którą, wyjątkowo, zaproszony został król orków... Niestety, nie skończyło się to dobrze, wyzwał nas na wojnę, a naszego Króla, jak nie ma, tak nie było. A ty, Astro. Nie musisz mnie bronić, nie potrzebuję tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie chcę być nie miły...ale ty mi wyglądasz najbardziej na taką od nieczystych zagrywek - Zwrócił się do Astry po czym podszedł do Dastana.

- Mówisz chłopaczku że tyś nord? - Zapytał z zdziwieniem. - Wierzaj mi, nie jednego norda widziałem. Chyba cię tam na północy nie wykarmili za dobrze co? - Jax złapał Dastana swoją wielką ręką za ramię po czym zaczął go obracać, uważnie się mu przypatrując.

- Chyba że jesteś podróżnikiem...to by się zgadzało. 

Chłop puścił norda po czym odwrócił się do Alicji.

- Tylko głupcy zapraszają orków w swoje progi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Podróżniku, sam sobie we wszystkim nie poradzisz. - przekrzywiłam głowę.


-A jednak, jak widzisz. Król, może i głupcem jest, ale nie zmienia faktu że będziemy bronić jego miasta. Jego, jak i naszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((zapewne nie widzieliście mej karty postaci gdyż wysłałem ją tylko na pw. Zapoznajcie się dokładnie kim "gram" ))

Imię - Jax Bonner

Wiek - 32 lata

Płeć - Mężczyzna

Wygląd - Mocno zbudowany, wzrost odpowiada mniej więcej dorosłemu orkowi

53b901e6766bc02c8ad1ab54ca3e38d1-d6pxull

Ciekawostki: Barbarzyńca z Cellońskiego lasu. 

Wady - Nie jest zbyt zwinny. Trzyma się zasady "najpierw bij, potem pytaj"

Zalety - Silny, bardzo wytrzymały, często stawia życie przyjaciół wyżej niż własne.

Coś jeszcze - Mimo iż wygląda niezbyt przyjacielsko, jest bardzo sympatyczny. Jednak jest bezlitosny dla tych którzy chcą wyrządzić mu krzywdę.

 

- Rozumiem, wybacz nordzie za moje zachowanie ale nie mogłem uwierzyć. - Powiedział po czym wstał jak gdyby nigdy nic zrzucając z siebie Dastana.

- Może jestem powolny ale przyznaj że siły mi nie brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gdzie teraz?- zapytał Billie, który przez całą "rozmowę" z "gościem" milczał, przyglądając się raz przybyszowi, a raz swojemu nożowi. W towarzystwie Jaxa czuł się niepewnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra ruszyła w głąb lasu co jakiś czas sprawdzając czy nikt za nimi nie idzie. W końcu stanęła przed zarośniętą roślinami, wielką skalną górą. Odsłoniła gęste zarośla i powiedziała.

-To tutaj.

Ku ich oczom wyłoniła się jaskinia. Nikt by jej nie zauważył, bo wejście było gęsto porośnięte bluszczem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax wlazł do jaskini, po czym usiadł opierając się o skalną ścianę.

- Więc jaki w zasadzie macie plan? Chcecie przegonić orków z waszego miasta czy ukrywać się po kres waszych dni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...