Skocz do zawartości

Konkurs Literacki − XI Edycja


Decaded

Recommended Posts

Życzliwie donoszę, że mam się dobrze i powoli wracam do zdrowia. Zarówno pozostałych jurorów, jak i samych uczestników chciałbym zapewnić, że NIE zaplanowałem sobie wypadu do szpitala i NIE zaplanowałem sobie wycieczki pod nóż bo w sumie dawno mnie nie krojono. A już na pewno nie przewidywałem, że potrwa to kilka dni zamiast jednego, o czym pierwotnie wiecznie niezdecydowana służba zdrowia mnie zapewniała. (I nie dość, że w środku konkursu, to jeszcze w środku sesji, która to najpewniej będzie teraz stracona)

 

Zresztą, nad ranem, w takim stanie w jakim się znalazłem to i tak dobrze, że udało mi się chociaż Trica powiadomić co jest grane. Z tego co się orientuję, wywiązał się z przekazania komu trzeba informacji o nagłym problemie zdrowotnym i o tym, że może mnie nie być dzień lub dłużej.

 

Bardzo ładnie, że mimo wszystko wyniki się pojawiły. Bardzo nieładnie, że są to wyniki ustalone w niepełnym gronie jury, a jak widać wystarczyło tylko trochę poczekać. W sumie wysłałem co trzeba pozostałym jurorom, i teraz wysyłam to również i Wam, wciąż jednak, nie otrzymałem szansy wyrażenia swojego zdania w naradzie i chociażby to przemawia za niekompletnością wyników, które to, tak naprawdę, są nieważne. Może mimo wszystko, gdybym forsował swoje zdanie nie zmieniło by się nic, może zmieniły by się dwa miejsca – nie wiem tego. Wiem natomiast, że to „trochę” nie w porządku, zwłaszcza, że osoba która konkurs rozpoczęła (i która normalnie powinna go zakończyć) prawie bezbłędnie przewidziała kiedy wydobrzeję na tyle, by się odezwać.

 

I nie znajduję nigdzie zasady, że czas był "dzisiaj do szesnastej". No, chyba że nastąpiła zmiana regulaminu po ogłoszeniu konkursu - jeśli tak, to tylko "pogratulować" konsekwencji.

 

Ja bym bardzo chętnie wszystkich powiadomił tak jak trzeba, że parę rzeczy pójdzie nie tak i po prostu nie będę w stanie być online w trakcie narady/ ogłoszenia wyników. Powiadomiłbym, gdybym wiedział co się stanie.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Hoffman
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie wysłałem co trzeba pozostałym jurorom, i teraz wysyłam to również i Wam, wciąż jednak, nie otrzymałem szansy wyrażenia swojego zdania w naradzie i chociażby to przemawia za niekompletnością wyników, które to, tak naprawdę, są nieważne.

 

Wyniki są ważne. Głosy wszystkich zostały oddane, podliczone i na tej podstawie podium uzyskały te a nie inne opowiadania. "Ostateczna narada" to tak naprawdę podsumowanie głosów i zweryfikowanie poprawności tego wyliczenia. Tak jest od początku tych konkursów i tak było również teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...