Skocz do zawartości

Lyra & Bon Bon [Archiwum]


Tarreth

Recommended Posts

Prawdę mówić żarty z Heartstring (Lyrą) i jej brakiem palców zaczynają mnie irytować... Ok na początku było śmieszne, bo ktoś na to wpadł i było to oryginalne, ale jak już co drugi komiks z nią jest o palcach to zaczynam tym wymiotować. (To samo mam zresztą, z "Co ja pacze" - słaby meme moim zdaniem, a ludzie ciągle przerabiają go jakby był czymś niezwykłym (chyba tylko 1 widziałem co było ciekawsze)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lyra, przestań się uganiać za biedną elizką, pytanie masz od El Martineza.

El Martinez, jeden człowiek powiedział, że dzieci nie są złośliwe, a złe i ja się zgadzam, ale Bon Bon strasznie by chciała - może w przyszłości... Jeśli już to Bon Bon by urodziła, ja się w coś takiego nie bawię. Albo poszukamy jakiegoś magicznego sposobu, albo zaadoptujemy jakiegoś kucyka.


Ekhem, Lyra ma ogłoszenie parafialne:

Widzę, że Wam tylko jedno w głowie, ale i tak Was kocham :3

Chyba ich ręce...

No ręce też, ale nie zbaczajmy z tematu. Skoro Bon Bon gdzieś poszła to powiem Wam, że to raczej ja dominuję w naszym związku. Pod choinkę podarowałam jej fajną zabawkę:

Dołączona grafika

A co masz jej podarować na zbliżające się święta?

Och, takie fajne pluszowe uszka królika... U Was chyba też jest coś takiego? No i Bon Bon jest strasznie wstydliwa, jeśli rozmowa schodzi na TE tematy i mnie wciąż strofuje, dlatego posłałam ją po cukierki. Widzę, że nic nie dały jej lekcje u Iron Willa, bo wciąż spełnia moje zachcianki. Piszcie, piszcie... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałem zaznaczyć, że z Lyrą jest wszystko w porządku, prawda? I gdzie była Bon Bon? Nie widziałem jej...

Hej, u mnie wszystko gra. Kiepsko ze wzrokiem? Była w tłumie, stała niedaleko od Doctora Whoovesa i miała taki duuuuży kapelusz z piórkiem, no ale wiem, że Ty tylko za mną się rozglądasz ;3. A, i jeszcze jedno... Przestałyśmy być druhnami tylko dlatego, że odkryłyśmy kim jest naprawdę fałszywa Cadence i zostałyśmy przez nią zaczarowane.

A teraz parę artów, z Tobą w roli głównej. Trochę Cię zaniedbałem ostatnio, nie?

Siedź cicho i wrzucaj. Trzymam Cię dlatego, że możesz pisać na klawiaturze :P

Dołączona grafika

Ej, miałeś wrzucić coś prawdziwego, a nie jakieś wierutne kłamstwa... Jak ja znajdę tego Magikarpa...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Hej, to jest nawet dobre... Nikt się nie oprze mojej mocy... Znaczy naszej :lie:

Dołączona grafika

To ja powinnam złapać ten wianek! Jestem zła na Rarity...

Dołączona grafika

Nawet mnie nie strasz... Dobra, idę sprawdzić czy Bon Bon to Bon Bon... Nie powinno to boleć. Chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...