Skocz do zawartości

World Of Tanks


Thunder Nova

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ah, moje niedopatrzenie, wybacz. Ale wracając do tematu, o ile mobilność niszczycieli to dość spory problem, o tyle ich działka są na tyle mocne, że czołgi tearu +2 do niszczyciela muszą na nie uważać. Tylko artyleria ma więcej mocy. A walki w miastach lub terenie ogólnie choć trochę zabudowanym to wymarzone miejsce dla takich jednostek. Wiele razy miałem tak że czołg który wyjeżdżał zza rogu dostawał w taśmę i stawał. Ni mnie trafić ni uciec a ja mogłem sobie chwilkę postrzelać. No i możliwość zrywania taśm kolosom też ma swoje zalety kiedy ogarnięty artylerzysta jest w drużynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, moje niedopatrzenie, wybacz. Ale wracając do tematu, o ile mobilność niszczycieli to dość spory problem, o tyle ich działka są na tyle mocne, że czołgi tearu +2 do niszczyciela muszą na nie uważać. Tylko artyleria ma więcej mocy. A walki w miastach lub terenie ogólnie choć trochę zabudowanym to wymarzone miejsce dla takich jednostek. Wiele razy miałem tak że czołg który wyjeżdżał zza rogu dostawał w taśmę i stawał. Ni mnie trafić ni uciec a ja mogłem sobie chwilkę postrzelać. No i możliwość zrywania taśm kolosom też ma swoje zalety kiedy ogarnięty artylerzysta jest w drużynie.

To ty ładne staty a to ja na NA/US

Ale staty to ty masz ładne bardzo ładne i rada luknij na procenty. Jesteś mocnym zawodnikiem tylko mało grasz !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale :ming:Moj profil.

Tyle że ja gram od grudnia ubiegłego roku, chyba, albo od stycznia, dunno. Jednakze teraz znudziło mi sie juz, czasem sobie "pyknę" bitwę czy dwie, nie gram juz tak namiętnie jak kilka miesiecy temu. Na wysokich tierach bez premium nie opłaca sie grać, a na premium z kolei trzeba mieć pieniądze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny zawodnik to taki, który potrafi używać mózgu. Bez tego gra nie ma sensu. Gdyby zostawić normalnych graczy, na serwerach byłoby średnio po 6k osób xD Albo mniej. Sam się nie mam czym chwalić. Gram w losowych porach, jak ktoś chce, może mnie gdzieś dopadnie, o ile nie będę miał już kogoś do plutonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja bardziej z zamiłowania do celownictwa xD Ale tak wygląda prawie każda moja walka. Zamiast kisić się w bazie z całą resztą, ja najczęściej sunę gdzieś bokiem żeby zajść przeciwnika od tyłu, albo żeby zlikwidować artylerie. A że najczęściej wtedy dostaję czymś ciężkim... fakty pozostają faktami, o ile wygrywam intelektualnie z przeciwnikami, o tyle ich sprzęt i zgranie są już dla mnie progiem często nie do przeskoczenia. Kolega nawet zaprosił mnie raz do plutonu...zabawnie było, ja tear III oni minimum 5-6 xD I przeżyłem, ba, nawet zniszczyłem jednego :D Wszak warto pamiętać, że nawet malutka osa ma wciąż groźne żądło. No ale jak widać po statystykach, do najlepszych, a nawet tych średnich to mi jeszcze daleko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chętnie pojeździłbym z kimś na 10 lub 8 tierku. Na niższych jakoś tak średnio plutony mają dla mnie sens, chyba, że z innym PzIV (IMO, najgroźniejsza bestia 5 tieru i mój ulubiony czołg). Z 'wyższych' mogę zaoferować IS7 oraz ISU-152 z BL-10-tką. Z doświadczenia - najlepiej gra się wtedy, gdy gracze mają ten sam sprzęt, sooooo... Gdyby ktoś ów pojazdy posiadał i chciał kurtuazyjnie zrobić wspólnie rzeźnię zagrać parę rund, prosiłbym o PW tudzież gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, mianowicie po wystartowaniu walki pojawia mi się taki widok: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/rj/ri/yllw/2FK9g6i2qxbY20GwWB.jpg http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/rj/ri/yllw/8DNwBHjhf7T974gKuB.jpg Czy spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś, albo jeszcze lepiej, wie ktoś jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz 2,99GHz, 0.99GB RAM Intel® 82945G Express Chipset Family 224MB DirectX 9.0c, Windows XP , Pixel Shader 2.0 To chyba wszystko... PS. Podobno w aktualizacji 8.0 mają dodać ustawiania "super niskie" i wtedy może będzie mi normalnie działać. Jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednokolorowe tekstury, na pewno :)

A czy ja tu widzę zintegrowaną grafę, albo coś? Jestem pewny, że to ten pomiot szatana sprawia problemy.

Karta jest chyba zintegrowana, ale nie jestem pewny... To od kolegi.

A co do tekstur... Wolę mieć jednokolorowe (kiedyś grałem tak w Halo) niż nie mieć w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że czasem miałem taki błąd, ale tylko na kilkanascie sekund, potem tekstury mi się wczytywały. Zdarzyło mi się tylko kilka razy. Spróbuj przeinstalować wota jak nie pomoze napisz do pomocy technicznej, jeśli wiedzą jak to naprawić powiedzą Ci na pewno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

LOL, całkiem zapomniałem, że tu pisałem.

http://mirtankov.net/mods/6268-wot-mode.html

spróbuj na tym, nie wiem czy działa na wersji 7.5

poszukał bym ci do 7.5 ale niet gawarit po rusku

(Za wszelkie problemy nie odpowiadam, nie używałem o instalacje się mnie nie pytać tylko podsyłam pomysł)

Niestety, po wgraniu tego moda gra całkiem przestała mi działać, ale skorzystałem z okazji i przeinstalowałem grę. Bez efektu :. Dalej wygląda tak jak wcześniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Jesteś pewny, że wgrałeś tego moda poprawnie? Zazwyczaj jeśli popełniło się błąd podczas instalacji gra właśnie nie działa. Pokombinuj z tym. Problem moze lezec tez w "przydatności do użycia" :P Byc moze jest przeterminowany i nie działa pod tą wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że coś masz nie tak z wotem lub kompem bo ja przy wgrywaniu modów bawiłem sie trochę żeby zadziałały .niektóre nie chciały wejść albo całkowicie lagowały gre którą i tak miałem zlagowaną ps. mam parę czołgów ( T-54, amx 13,90 ,S-51, SU-26) w garażu które trzeba odświeżyć bo nie grałem cale lato nick w wocie : donkorek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że coś masz nie tak z wotem lub kompem...

Tak, mam zintegrowaną kartę graficzną.

A co do moda, to zainstalowałem w każdym możliwym miejscu, bo nie wiedziałem gdzie ma być. I albo nie było efektu, albo właśnie nie chciało działać... Póki co, to czekam na wersję 8.0, może wtedy będzie mi działać...

Czasem dorwę się do kompa brata i trochę pogram.

Jakby ktoś chciał pograć, to nick w grze mam posealor (kto by zgadł...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...