Skocz do zawartości

World Of Tanks


Thunder Nova

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

@posealor

w 8.0 będzie poprawiona grafa(nowy render) i dodana fizyka, i kamuflaże dodatkowe itd... wiem bo sam gram na teście :fluttershy4:

EDIT:Ale to nie znaczy że podwyższają wymagania, podobno więcej klatek można mieć...

Mi nie chodzi o LEPSZĄ jakość, tylko o GORSZĄ. Może będą niższe wymagania i w końcu będzie mi normalnie chodzić... A jeśli nie, to będę grał tak jak teraz... Jakieś 2 razy w miesiącu, jak brata nie ma w domu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą wywiad z tym CEO od Wargamingu... Ciesz się że twój komputer nie będzie musiał wykonywać obliczeń do fizyki :fluttershy5:,wszystko będzie się odbywało u nich, słabe kompy będą miały większe wsparcie...:rd7: A co ja będę ci gadał zobacz sam(tylko włącz napisy PL, czasem mogą być błędy)

pytania są różne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś se ściągnąłem wota i powiem szczerze że gra sie o niebo lepiej niż wtedy kiedy przestałem grać czyli 2 miesiące temu zagralem sobie w godzinach 14-16 i powiem że kiedyś o tych godzinach tyle noobów sie kręciło po mapach że szkoda gadać a teraz każda bitwa czy wygrana czy przegrana to róznica 1-3 zniszczonych czołgów wiec były wyrównane i jakoś nie zobaczyłem typowych lamerów, oraz nie mam lagów hyba dlatego że coś tam musieli naprawić lub coś w tym stylu bo kompa od tamtego czasu nie zmieniałem ani nie podleprzałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie do mnie na wocie(donkorek) lub na teście lub na skype (korqu123) i zaproście do gry bo mnie (*******) bierze bo nie chce mi sie samemu grać a zawsze tak można pogadać co do testowego to chyba dodali że wot nie bedzie działał na 1 rdzeniu czy jak to sie tam nazywało i ogółem mniej sie ścina niż na 7.5 oraz fizyka jest bardzo ciekawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram za często, bo na moim kompie nie działa i muszę czekać aż brat gdzieś wyjdzie na dłużej... Jeśli jednak jestem, to na początku (prawie) każdej walki piszę "Za Equestrię ! ! !" i czekam czy ktoś mi odpowie... Czasami ludzie zabawnie reagują... (np. "Za Browara!") PS. Witaj Chaos Pony, Łap :muffin: & :cydr:. Edit: Zapomniałem dodać, że nick mam taki jak na forum, a czołgi mam od 2 do 8 tieru, niestety teraz nie mam nawet możliwości zobaczyć jakie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdoporucznik Roghtar melduje się w szeregach I Equestriańskiej Dywizji Pancernej.

Profil

[url=

http://worldoftanks.eu/community/accounts/501069229-Roghtar/

Czołgi: KW-1, T-150, KW-3, IS-3, ELC AMX, AMX 12t, PzKpfw 38H735(f), M4, M8A1, T49, MK VII Tetrarch, BT-7, T-127, T-46.

W plutonie zagram z wielką chęcią, gram praktycznie codziennie od jednej do kilkunastu bitew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Też w to gram. Mój najpotężniejszy czołg to Tygrys, ale nie lubię go bardzo, bo drogo kosztuje naprawa. W dodatku to czołg który miał walczyć z Shermanami, a nie z czołgami następnej generacji które powstały 20 lat po nim. Stać mnie też na niemiecki niszczyciel tieru VII, ale zbieram kasę na Tygrysa II, w razie jakbym dozbierał doświadczenia na niego. Gram teraz rzadko, czasem z bratem zagramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach. widzę mnóstwo postów od... 27-09 xD Dobra, ja też podam nick tak dla przyzwoitości. Marvelus113 Mam maaaaase czołgów. Tylko 15. Są nimi: Pershing :pinkie2:, T29, T25 AT, T25/2, Chaffee, Leopard, VK3001 P, VK3601 H, Hetzer (chwilowo), T-50, T-150, KV-1S, ARL V39, AMX 13 75. Więc moge grać naprawdę ze wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...