Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Owszem. Nie ma tak łatwo. Weź mnie chociaż na kawę zaproś jak chcesz czy coś. - przewróciła oczami jednak zaraz się zaśmiała. Usiadła na krześle. - Co wypełniasz? 

 

 

 

- Spoko. - powiedział. - To co? Chcesz zatańczyć? - zapytał. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dokumenty o ataku które muszę wysłać do głowy rodziny Bael i do Lucyfera. Procedury - Rin wyjaśnił - Nudne rzeczy, ale za to mamy poparcie jednego z Maou dla całej rodziny bo jesteśmy mu wierni. Chociaż mnie to za bardzo nie interesuje bo robię to tylko i wyłącznie dla mojego dawnego mistrza i pana. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tym bardziej że jak na razie nie mogę nic z tym zrobić, może pewnego dnia uda mi się odłączyć całą moją grupę od zaświatów i stworzyć niezależną grupę która by była nietykalna. Cóż to tylko marzenie - Rin zaśmiał się - A tym bardziej nie możliwe, powinienem się skupić na was a najbardziej na tobie - Rin uśmiechnął się do Elisis i pocałował ją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ależ Rin szybko się zakochuje :D))

 

- Jak miło. - powiedziała Elesis uśmiechając się. - A tak z ciekawości, brałeś kiedyś udział w Rating Game? - zapytała. 

 

 

 

Jonathan podążył za Lorence. Uśmiechnął się. - Tu jest zawsze lepiej niż tam gdzie ciągle leci techno. - powiedział. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam co i tak opowiadać. - Rin uśmiechnął się - Odkąd pamiętam byłem sierotą żyjącą w domu dziecka. Żyłem spokojnie jak szary zwykły człowiek do wieku 17 roku życia wtedy zostałem wskrzeszony przez Sairaorga. Wyszkolił mnie i dał mi rodzinę, w bardzo szybki sposób awansowałem na wysokoklasowego diabła i zacząłem przygotowania do utworzenia własnej rodziny. Hmm mój życiorys nie jest jakiś tam specjalny. Chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć - Rin upił kawę i zmienił arkusz na którym pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Tia, spójrz na wygląd postaci na pierwszej stronie xD ))

 

- Szedłem przez park po szkole jak zawsze - Rin zamyślił się na chwilę - Usiadłem pod pomnikiem żeby sobie po szkicować, zawsze to robiłem. Nagle za pomnika wyszedł mężczyzna, trzymał w dłoniach lance światła. Bez żadnego słowa po prostu mnie ją przebił i zostawił żebym się wykrwawił. Sairaorg mnie ocalił, lecz jeszcze nie udało mi się pokonać tego upadłego który odebrał mi życie. Tak czy inaczej może nawet to dobrze że się odrodziłem, mogłem spotkać ciebie - Rin uśmiechnął się do Elesis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((No w sumie fakt. A ma żyletki z napisem nikt mnie nie kocha?)) 

Elesis uśmiechnęła się. - Gdyby nie fakt że też zginęłam to byśmy się nie spotkali. Pewnie wciąż była bym na Nowej Zelandii. - powiedziała. - Najlepszy aspekt śmierci normalnie. - powiedziała uśmiechając się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Przecież to cięcia lepsze są łyżki, nie wiesz o tym? :v]

- Taa... Szczera prawda. - powiedziała i przypomniała sobie o jutrzejszym dniu i znów coś ukuło ją w serce. - Lepiej żebyś nie miał problemów przed wyjazdem. - uśmiechnęła się ciepło.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No pięknie. Czyli to Rin jest księżniczką a ja rycerzem na białym koniu co? - pomyślała Elesis. Wyprostowała Rina do siadu i wzięła go na ręce. Albo ona była uber silna, albo on uber lekki. Ale chyba raczej to pierwsze bo była ponad przeciętnie silna fizycznie jak na gońca. Rozejrzała się za łóżkiem.

 

 

((Gdzie Rin ma łóżko?)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...