Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Haha - Zaśmiał się jeszcze głośniej.

Rin ruszył w jego stronę.

- Poczekaj tu Elesis, nauczę go dobrych manier - Uśmiechnął się do niej. - Łamacz Ładu: KRÓL FENIKSÓW JIBRIL - Ciało Rin'a zostało pochłonięte przez płomienie które ukształtowały się w Feniksa z koroną z błękitnych płomieni. - Nie dam jej ci skrzywdzić, jest dla mnie cenna i zniszczę każdego kto będzie próbował mi ją odebrać - Głos Rin'a wydobył się z dzioba ptak'a. Rin ruszył szarżą na upadłego spopielając go i jego czarne pióra. Rin wrócił do swojej normalnej postaci wraz z niebem które już było ciemne. Był trochę zawstydzony tym co powiedział ale była to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ow boy, that one fast guy. - mruknęła pod nosem. Upadłe anioły przeceniają swoje umiejętności. I to dość bardzo. Bardziej zastanawiało ją to co powiedział Rin. Nie wiedziała w jakim sensie o tym mówił więc wolała jeszcze na razie tego komentować. 

 

 

Jonathan usiadł obok Lorence. - Film powinien zaraz się zacząć. - powiedział wyciszając telefon. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze - Rin i Elesis ruszyli do Starej szkoły, po 5 minutach doszli. - Ja muszę jeszcze coś załatwić. Wybierz sobie pokój który chcesz i się rozgość. - Rin uśmiechnął się i wszedł do swojego pokoju. Usiadł za biurkiem i wyjął z teczki papiery odnoszące się do starć z Upadłymi Aniołami. - Ehh muszę to teraz wypełnić i wysłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ok. - powiedziała uśmiechając się. Poszła do jednego z pokoi który był wolny. - A no tak... ja nie mam nic przy sobie. - mruknęła. Wyszła z pokoju i zeszła na dół. - Pikachung! Gdzie dałeś moje stare ciuchy? - zapytała chowańca. - Wyprałem. - powiedział Chung. 

- Och, ok. - odpowiedziała Elesis. - Ciekawe czy Rin ma coś na tym strychu. - powiedziała do siebie i poszła na strych. Zaczęła szukać czegoś w co mogła by się przebrać. Po chwili jednak w jednej z szaf znalazła strój pokojówki. - Ow boy. He got a weird stuff in here... - powiedziała do siebie patrząc zdziwiona na strój. Po chwili uśmiechnęła się jednak złowieszczo i zachichotała. - Ciekawe czy pasuje. - mruknęła i przebrała się. - Cóż, w sam raz... - stwierdziła przeglądając się w lustrze. Zeszła na dół i ruszyła do biura Rina, weszła cicho do środka i oparła się o biurko. - Paniczu, chce panicz może kawy? - zapytała pochylając się. 

 

Elesis w stroju pokojówki.

elsa_maid_by_elesis_san-d76ucwn.png

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...