Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Niestety... - powiedział. - W sumie, może uda mi się kiedyś ogarnąć te całe portale i będę mógł cię odwiedzać. - powiedział wychodząc razem z Lorence ze szkoły.

 

 

- Mhm. - mruknęła Elesis. - Dobra, jestem śpiąca, i ty pewnie też. Śpijmy. Już prawie druga. - powiedziała. - Dobranoc. - dodała zamykając oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do zobaczenia. - powiedział. Po chwili ruszył do siebie. Wszedł do domu, jego rodzice spali. Widział że jego rzeczy są już spakowane, wszedł do pokoju. - Blair. Wyjeżdżamy stąd. - powiedział do chowańca. Ta spojrzała na niego tak jakby chciała powiedzieć że wie. Jonathan usiadł na łóżku. - A...ale ja tego nie chce... - mruknął i ukrył twarz w dłoniach. - Po prostu nie chce... - dodał. Nie był jedną z tych osób co płacze. Nie ważne co się działo, nigdy nie płakał. Był smutny, ale nie płakał. Blair usiadła obok niego i przytuliła go. - Dzięki Blair... - mruknął. - Chodźmy spać. - powiedział. - Jutro czeka mnie ciężki dzień. - powiedział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence wbiegła na górę i weszła cicho do mieszkania. Eliza od dawna już spała jednak Break siedział na fotelu wyczekując jej przyjścia.

- Panienko... Twoi przyjaciele wiedzą. Powiedziałem już im. Chciałem żebyś nie musiała im o tym mówić. - oznajmił.

- Dziękuję Xerxesie. - odpowiedziała Lorence. Znowu poczuła ból w sercu. - Boję się jutra... - westchnęła.

- Rozumiem...Proszę się położyć. To dobrze ci zrobi. - powiedział.

- Tak... Pójdę spać. Obudź mnie o ósmej proszę. - powiedziała, umyła się i położyła się. Bardzo szybko zasnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( taa ))

 

Rin obudził się. Zauważył że Elesis wtuliła się w niego. Ahh miłe uczucie - Rin pomyślał. Zrobić śniadanie i do szkoły. Rin wymknął się cicho z pokoju zrobił jajecznice z bekonem i tosty. Przyniósł to wszytko do swojego pokoju ale Elesis jeszcze spała więc postawił jej porcje na łóżku i patrzył jak oddycha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem całą noc na kanapie. Gdy wstałem nie mogłem się przez chwilę ruszać ale w końcu wstałem a wtedy coś łupło w krzyżu i nie było bólu. Nagle poczułem zapach jajecznicy i bekonu.

- Jeść, jeść, mamo, głodny jestem... - mruczałem pod nosem. Chwilę mi zajęło czasu dojście do kuchni i zorientowanie się, że nie jestem u siebie. Usmażyłem sobie jajecznicę i bekon, zasiadłem przy stole i rozpocząłem ucztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence wstała wcześniej niż się spodziewała. Ubrała się i poszła do kuchni gdzie Break robił naleśniki.

- Właśnie miałem panienkę budzić. - powiedział i podał jej talerz ze śniadaniem. - Eliza już wyszła.

- Wiem. Ja nie idę do szkoły, ponieważ chcę się jeszcze zobaczyć z Jonathanem zanim wyjedzie. - powiedziała i zabrała się za jedzenie. Miała nerwy w strzępach. Po jakimś czasie wyszła z domu i poszła w kierunku apartamentowca w którym mieszkał Jonathan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonathan akurat wychodził z mieszkania. Zszedł na dół z walizką. Postawił walizkę obok samochodu, po chwili jednak zauważył Lorence. - Um, zaraz wrócę. - powiedział do rodziców i pobiegł do Lorence. - H...hej. - mruknął. 

 

 

 

 

 

- Dzięki. - mruknęła Elesis spinając włosy. - Mam nadzieje że ci nie przeszkadza że wepchnęłam ci się do łóżka. - powiedziała. Przeciągnęła się. Usiadła przed talerzem i zaczęła jeść. - Dobre. - stwierdziła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie, było całkiem przyjemnie, chociaż dość niespodziewane i dzięki - Rin uśmiechnął się. - Idę dzisiaj do szkoły więc jak coś nie będzie mnie gdzieś do 15, jak chcesz mogę ci dać trochę środków by się rozerwać. Oczywiście jeśli chcesz - Rin dokończył swoje śniadanie i zaczął pić kawę. - Ehhh ta moja nie jest dobra jak twoja - Rin uśmiechnął się do Elesis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...