Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((  :fluttershy4:  no nie złość się no :3 ))

 

- Oj tam -Rin poczuł dziwne uczucie dochodząc do terenów kościoła - Zapolować na upadłe anioły, Sairaorg to moja królowa lub jak kto woli hetman Franklin, Franklin to głowa rodziny Bael Sairaorg. 

- Witaj - Sairaorg z uśmiechem podał mu dłoń na przywitanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa doszła do terenów kościelnych, weszli do budynku i nagle atmosfera się zmieniła, na przeciwko grupy pojawiła się czwórka upadłych aniołów. Rin aktywował swój boski dar. 

- Mam nadzieje że nie jesteście słabi - Sairaorg śmiał się z upadłych aniołów 

- Jak śmiesz ty diable. 

Wszystkie 4 upadłe przypuściły atak.

 

 

(( Okej, wprowadzam kolejną regułę do walk, będę wybierał pewne osoby które mogą mieć postać OP na czas danej walki, ja miałem przy ostatniej walce więc teraz pora na.... Mephisto, zasada jest prosta, wyjaśniasz walkę tak żeby wyglądała jak najbardziej realnie z tym że jako tako łatwo pokonujesz wroga tak czy inaczej jeśli masz wątpliwości to wyślij mi na pw czy będzie ok ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Let's see.))

- Och błagam, po prostu zdychajcie wy mamroczące abominacje. - powiedziała do Aniołów nim te zaatakowały. Nim były zbyt blisko strzeliła ognistym pociskiem w ziemie przed nimi skutecznie je zatrzymując. - Mam ochotę na skrzydełka a wy? - zapytała resztę demonów z niepokojącym uśmiechem, podeszła nieco bliżej. W jej dłoniach pojawiły się kule ognia. Elesis aktywowała swój boski dar przez co temperatura gwałtownie się podniosła. Ziemia pod jej stopami zaczęła płonąć. Upadłe anioły spojrzały na nią wściekle. 

- Ty suko! - krzyknął jeden z nich i rzucił się na nią. Gdy już był blisko niej Elesis uśmiechnęła się dziwacznie. 

- Wieczny Ogień! - krzyknęła. Wokół niej i anioła pojawił się krąg z którego wyleciał ogień, nie robił krzywdy Elesis ale wszystkich za nią ogrzewał, sam anioł zaczął ciemnieć. Wyglądał jakby zaczął się przypalać. Wyskoczył z kręgu, ogień zniknął. Na ciele anioła była masa poparzeń. Wyglądał co najmniej paskudnie, wił się w agonii. Elesis podeszła do niego i stanęła mu butem na twarzy. - Aleś ty słaby... ale za to twoje skrzydła idealnie się przypiekły. Będzie dobry obiad. - stwierdziła złośliwie. Strzeliła w ciało upadłego pociskiem ognia i ten ostatecznie zginął. Elesis zaśmiała się. - Następny! - krzyknęła z maniakalnym uśmiechem. Upadli spojrzeli na nią jak na psychopatkę, którą chyba była. Dwójka z nich przywołała włócznie ze światła. Elesis tylko pokręciła głową. Jeden z upadłych rzucił włócznią w którą Elesis posłała ognisty pocisk. Zarówno pocisk jak i włócznia zniknęły. 

- Kończmy to. Ogień Starożytnych!~ - krzyknęła melodyjnie. Pod aniołami pojawił się krąg ognia dużo większy niż poprzedni. Po chwili wyleciał z niego spory słup ognia który zniszczył też dach. Ciała upadłych nie miały szans i spłonęły pozostawiając tylko czarne, spalone i śmierdzące zwłoki. Elesis wyłączyła swój boski dar. 

- No, to chyba wystarczy. - uśmiechnęła się lekko. Była blada. - Chyba muszę się zdrzemnąć. - mruknęła zmęczonym głosem, po chwili padła na ziemię i zasnęła. 

 

 

((Jest wystarczająco op?)) 

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin rozgrzał temperaturę swojego ciała żeby ogrzać Elesis ponieważ była blada. 

- Dobrze się spisałaś - Rin powiedział cicho do Elesis. 

- Rin, ja i Katherine będziemy wracać, bawcie się dobrze. - Sairaorg i jego młodsza siostra zniknęli w kręgu teleportacyjnym. 

Rin odetchnął z ulgą, przynajmniej nie ma już jednej grupy upadłych - pomyślał Rin. Zostały jeszcze 3 takie grupy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...