Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jonathan miał stosunkowo dziwny i realistyczny, jak na siebie sen, śniło mu się że szedł gdzieś z Lorence przez miasto. Po pewnym czasie usłyszał jakiś dziwaczny śmiech, jak się okazało źródłem tego śmiechu był upadły anioł. Anioł nie dał im nawet czasu na reakcje i od razu rzucił w nich obu włócznią, Jonathan jeszcze się obronił ale Lorence już nie. Padła nieżywa na ziemię. W tym samym czasie Jonathan spadł z łóżka. Rozmasował głowę i przetarł oczy. - Co do? - mruknął do siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( No przecież wiecie że w DxD nazywano tak, i tak właśnie będzie, tak BTW potwierdzono że będzie 3 sezon, mam nadzieje że do końca lata wypuszczą ^^ ))

 

 

- Wiem - Rin przetarł oczy, kelnerka podała im zamówione jedzenie - Dzięki swojemu boskiemu darowi możesz kontrolować niezwykle rzadkie czarne płomienie. Też bym chciał coś takiego ale wypadło na ciebie. Jak pojedziemy na obóz treningowy to nauczysz się go kontrolować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W sumie... może zrobię wyjątek... śniło mi się że umarłaś... dokładniej zabił cię anioł. 

 

((Mam wrażenie jakby boski dar Isseia wygląda inaczej niż na początku, jakby trochę gorzej.)) 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...