Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spokojnie - Rin w powietrzu nad każdą ręką zakreślił dziwny znak. Na dłoniach pojawiły się pomarańczowe wygrawerowane litery B które zniknęły po chwili i poczuliście jakąś dziwną siłę w waszych ciałach. - Dzięki temu możecie teraz podróżować kręgami teleportacyjnymi rodziny Bael. Stańcie obok mnie. - Pod nogami Rin'a pojawił się krąg teleportacyjny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Znowu powiedzmy że wszyscy już stanęli obok Rin'a xD )) 

 

Krąg zalśnił mocniej, i nad głowami wszystkich pojawił się kolejny, który opadł na dół. Nagle wszyscy pojawili się w lesie, drzewa były obumarłe i wyglądały jak z horroru.

- Dobrze chodźmy - Rin pewnym krokiem ruszył ścieżką - I nie zbaczajcie z drogi - Ostrzegł resztę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To zaświaty, miejsce gdzie nie jest potrzebna przepustka i gdzie mieszkają chowańce - Nagle wrona zaskrzeczała i spojrzała na Jonathan'a - O i chyba nam się poszczęściło, mamy pierwszego chowańca, hmmm wygląda na silną bo to ona Jonathan uważaj bo musisz ją złapać.

 

< Wybierz wygląd jak będzie wyglądała pod postacią człowieka, najlepiej zdjęcie i nie musisz dawać w spoilerze>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Złapać? Jakże fajnie iż moje umiejętności pozwalają na łapanie... raczej na... - zamyślił się. - Niekontrolowaną rzeź tak sądzę... No ale dobra... wrona to zacne stworzenie. Much Dhark... - powiedział pod nosem. - Jak ją złapać? - zapytał. 

 

((Wygląd co? Pierwsze co mi przychodzi do głowy to coś dziwacznego...

Ale dobra, niechaj będzie to

308500.jpg

Tak to jest Stocking, ale trudno.  ))

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Od tej chwili ty sterujesz swoim chowańcem ))

 

Wrona spojrzała się tylko z zaciekawieniem na Jonathan'a i uśmiechnęła się do niego. 

- Zawiąż z nią kontrakt i nadaj jej jakieś stosowne imię - Powiedział Rin. - Mów to co ja powiem: Chcę zawiązać z tobą kontrakt, nazywam się Jonathan Faust, od dziś będziesz mi służyć. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...