Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

(( odszedłem kawałem więc zakładam że podeszłaś :) ))

Nick na początku nie zauważył Jessy. Patrzył przez okno mówiąc pod nosem słowa, które mogły dla wielu osób mogły zdawać się bezsensowne.
-Morte, vita, pater, fili, sancti...- Po chwili usłyszał głos dziewczyny i popatrzył na nią.

-Rozglądam się po okolicy.- Powiedział spokojnie. pozwolił sobie na cień uśmiechu.- Patrzę co się wokół nas znajduje. 

-I chciałem odejść od tego całego Danatego- Dodał szeptem do dziewczyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Rozumiem.- Powiedział spokojnie Nick przyglądając się chłopakowi.- Tak z ciekawości jaka jest twoje dziedzina magii?- Zapytał. Ktoś kto obserwował ich wcześniej mógłby pomyśleć, że Nick chce poprawić swoje kontakty z Danatem. Co z resztą jest prawdą.

 

 

(( i tak z ciekawości na prawdę znasz łacinę czy tylko kilka słów?  Bo szczerze mówiąc trochę mnie zaskoczyłeś :) ))

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ZROBILIŚCIE MI SPAM POWIADOMIEŃ XD 96 NOWYCH POSTÓW. SERIO? XD)

 

Kent nie miał ochoty wcinać się w te dziwaczne dyskusje o miłościach od pierwszego wejrzenia, więc tylko słuchał. Zdążył się tylko zorientować, że jakieś internackie romanse tu kwitnąć zaczynają.

Całość tych rozmów przerwała kobieta w okularach, która to wczoraj kwaterowała uczniów. Chrząknęła kilkakrotnie, chcąc zwrócić w ten sposób na siebie uwagę zebranych. Do świetlicy weszła jeszcze dwójka innych wychowawców, owy krasnolud z dzisiejszych dyżurów i jakaś elfka, której wcześniej nie było widać.

- Proszę o ciszę. Im szybciej przekażemy wam to co mamy do powiedzenia, tym szybciej będziecie mogli stąd wyjść i wrócić do swoich.. dyskusji - odezwała się kobieta, przeglądając jakieś kartki, które wzięła od krasnoluda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...