Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

- Całkiem zjadliwe - stwierdził białowłosy. - Ja się zwijam - oznajmił wstając z miejsca i widząc, że Tori już skończyła, zabrał jej talerz i wraz ze swoim odstawił do okienka, gdzie było widać sterty naczyń. - Idziemy zająć jakieś miejsca na tym zebraniu? - zwrócił się do Tori.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ej, nie obrażaj się - rzucił do nieznajomej mu rudowłosej, a zaraz potem spojrzał z powrotem na Tori. - Nie wiem, trzeba zobaczyć na tym ogłoszeniu. Chodź. - Chwycił ją za nadgarstek, wyciągając ze stołówki i kierując w stronę kartki informującej o zebraniu. - Na świetlicy - przeczytał. - Podejrzewam, ze jest na górze. - Spojrzał na schody. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu dokładniej wędliny Andrew zrobił sobie kanapkę.

-Właśnie, zebranie.-powiedział i po chwili kończył jeść kanapkę. Odniósł talerz i podszedł za dwoma osobami które toważyszyły mu przy stole.

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie będę się przyczyniać do twoich wypadków - odpowiedział z powagą i puścił jej nadgarstek, gdy zdał sobie sprawę, że cały czas ją trzyma. - Przepraszam. No to ten, chodźmy na górę. - Ruszył po schodach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick odebrał talerze i odwrócił się. Jessy zniknęła. Przez drzwi wychodziły pojedyncze osoby, W pośpiechu zrobił dwie kanapki i ruszył za resztą. Zjadł jedną.

widać musiała wyjść. Zastanawiał się Nick idąc za resztę w na miejsce zebrania.  Mam nadzieję, że nic jej nie będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick zobaczył jak dwójka wchodziła po schodach. Zaczepił chłopaka, który przed chwilą był przy dyżurce.

-Witaj. Nie widziałem cię wcześniej a wygląda na to, że mieszkamy razem.- Mówił spokojnie. Zobaczył również rudą dziewczynę.- Jestem Nick.- Skierował to do obojga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...