Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

Nick widział, że dziewczyna nie odpowiada. Widział jednak, że dużo dzisiaj przeżyła i musi to sobie poukładać. Dlatego nie powiedział nic. Natomiast podał dziewczynie rękę.

-Nie musisz nic mówić.-Uśmiechnął się lekko patrząc na dziewczynę.- Odpowiesz mi jak wszystko sobie poukładasz. To co się stało to moja wina.-Dodał smutno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick spojrzał na osobę, która odezwała się do niego. Jego głos był spokojny ale dało się w nim usłyszeć nitkę zirytowania.

-A coś ci się nie podoba- Odezwał się krótko.- Możesz nie słuchać Danate. Lepiej zajmij się Cat bo odniosłem wrażenie, że dobrze ci w jej otoczeniu.-Dodał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick usłyszał jej wypowiedź i uśmiechnął się lekko.

-Ciężko się nie zgodzić. Ale Danatowi najwyraźniej to za mało skoro włącza się w moją rozmowę z Jessy.- Odpowiedział dziewczynie.- A nie jest to ani kulturalne ani potrzebne. Nie chce słuchać to niech nie słucha.-A po tym popatrzył na chłopaka.-Dotarło?-Powiedział to już z wyraźną irytacją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick przewrócił oczami.

-Byłoby dobrze.- Powiedział już bez przekonania po czym obrócił się w stronę Jessy. Jednak kiedy zobaczył, że ta ma już dość tej rozmowy westchnął, wyprostował się na krześle i zaczął rozmyślać.

hmm... może jednak Danate ma racje? Zastanawiał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...