Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] †Tajemnica szkoły Ritch High†


FlutterBlue Melody

Recommended Posts

Leon, z powodu różnych zdarzeń losowych, problemów i braku lepszego środku transportu niż koń który ocalał po pożarze jego domu dotarł do szkoły z opóźnieniem. Westchnął, jego ojciec za takie spóźnienie zapewne złoił by mu skórę. Teraz go już nie było. Skierował się w kierunku budynku. Był dość zagubiony bo nie wiedział gdzie ma się udać ani co zrobić. 

 

((Zapomniałem dodać że Leon ma 201,5 cm wzrostu a jego znakiem zodiaku jest Lew. Lew Leon, get it?))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję władzy! Jeśli chcesz mnie pokonać, to wybrałeś zły wybór kochany Bryanie, buahahah! - powiedziała zła dyrektorka  i dała okropne obrażenia Bryanowi i wyrzuciła go z biura. ( Oczywiście dzięki magii zrobiła mu krzywdę i wyrzuciła z biura)

I jak było? - spytałam się. Zauważyłam wielkie obrażenia na ciele Bryana - o nie! Zrobiła ci krzywdę?!

Edytowano przez Chika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja to muszę przemyśleć w samotności, również - podsumował tylko białowłosy, po czym udał się na hol główny. Wygląda na to, że jakiej decyzji by nie podjęli i tak nie jest za fajnie. Pokręcił głową zrezygnowany. Cóż za beznadziejna sytuacja. Chciałby teraz poczytać...

W którymś momencie zobaczył jakiegoś nieznajomego chłopaka. Uniósł brwi, nieco zdumiony.

- Wielkolud - powiedział do siebie na głos, nie przejmując się zbytnio tym, czy tamten to usłyszy, czy nie. 

 

(Ej lel, swoją drogą, skoro są nieśmiertelni, to dyrektorka nie powinna móc im wyrządzać obrażeń xD)

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Yuki
Nazwisko: Kaneko
Wiek (14-17): 16
Moce: Potrafi poznać położenie przedmiotu lub osoby o której pomysli
Żywioł: Wiatr
Charakter: Nieśmiała, zamknięta w sobie, stara sie byc mila
Historia dzieciństwa: Yuki zawsze byla bardzo zamknietą w sobie osobą. Rodzice nie umieli do niej dotrzeć. Dziewczyna zawsze siedziała zamknięta w swoim pokoju i potrafiła całymi dniami rysowac w swoim zeszycie ale nikomu nigdy nie pokazywała swoich rysunków. Gdy pewnego dnia, dom w ktorym mieszkała spalił się, ona sama przeżyła jednak jej rodziców nie dało sie uratować. Yuki nie mogla pogodzic sie z tym faktem. Do dziś zyje ze świadomością że jest sama na tym świecie i nie ma nikogo kto by się nią zaopiekowal.
Pokój (1-5): 1
Wygląd: lDBESaH.jpg

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznawszy, że za wiele z rozmowy z tym oto wysokim osobnikiem nie będzie, bo Olaf nie miał zamiaru jej na siłę podtrzymywać, po prostu wyciągnął z kieszeni kieszonkowe wydanie jakiejś powieści, kolejnej pożyczonej od sąsiada. Poczyta, pomyśli, to może będzie miał lepsze pomysły co dalej robić z tą szkołą.

- Uważaj, to miejsce nie jest normalne. W lochach są ludzie i babka twierdząca że jest prawowitą dyrektorką - powiedział jeszcze tylko krótko do nieznajomego. 

 

(E tam, mój za ubrania nie zabija :v To nie jest pedał XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryan pozbierał się po czym poszedł przed szkołę. Zobaczył dwójkę kłócących się chłopaków. Jednego nie znał. Postanowił podejść do nich.

-O witam.- Powiedział do chłopaków. - Nowy?- Zapytał wysokiego chłopaka. Mimo, że Bryan nie należał do najniższych to chłopak go przerastał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tego akurat nie wiem, jak na razie widziałem tylko lochy i tych dziwnych ludzi, bo nikt tu nie raczy nic wyjaśnić. - Spojrzał na niego i zaraz potem na tamtego, którego widział już wcześniej. - Ty też jesteś wysoki - skomentował bardziej do siebie. 

 

(Nie pedał, ale i tak woli raczej chłopców, lel. I jakich znowu kłócących się xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie wiem masz coś do wzrostu?- Zapytał zdziwiony Bryan.- Każdy ma różny wzrost. I to chyba nie powinien być żaden pretekst do żartów i docinków prawda?- Zapytał po czym popatrzył na nowego.- My się chyba nie znamy. Jestem Bryan Fury.- Powiedział po czym wyciągnął rękę do wysokiego chłopaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mogę się dopisać  :giggle:

blog_me_3815988_6308103_sz_vampire_anime

Imię: Sakura

Przezwisko: Okami
Nazwisko: Kuro
Wiek (14-17): 16 lat
Moce: tranmutacja, telekineza
*Żywioł: Woda
Charakter: zamknięta w sobie, uwielbia zaszywać się sama z muzyką, książką i pocky, samotniczka, wredna, czasem brutalna i bezwzględna, flirciara
Historia dzieciństwa: Sakura urodziła się w rodzinie japońskich imigrantów, dawnych Yakuzów - członków japońskiej organizacji przestępczej. Od zawsze grała na pianinie poświęcając się temu bezwzględnie i starała się być jak najlepsza. W dniu pożaru nie było jej w domu czego bardzo żałuje.

Lubi: 

- Pocky

- Japonię

- Muzykę

- Książki

- K-pop i J-pop

Nie lubi: 

- oblechów

- sportu
Pokój (1-5): 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jestem Olaf - przedstawił się, choć nikt go o to w tej chwili nie pytał. - Ale ja o wzroście nie żartowałem. To tylko stwierdzenie. Jesteście dla mnie wielkoludami. - Wzruszył ramionami i wetknął nos w książkę, nadal jednak stojąc obok nich. 

 

(Nie umiem pisać hetero, więc moje postaci w najlepszym wypadku są bi, a najczęściej homo XD Albo aseksami, jeśli nie ma z kim ich parować.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Yuki

Nazwisko: Kaneko

Wiek (14-17): 16

Moce: Potrafi poznać położenie przedmiotu lub osoby o której pomysli

Żywioł: Wiatr

Charakter: Nieśmiała, zamknięta w sobie, stara sie byc mila

Historia dzieciństwa: Yuki zawsze byla bardzo zamknietą w sobie osobą. Rodzice nie umieli do niej dotrzeć. Dziewczyna zawsze siedziała zamknięta w swoim pokoju i potrafiła całymi dniami rysowac w swoim zeszycie ale nikomu nigdy nie pokazywała swoich rysunków. Gdy pewnego dnia, dom w ktorym mieszkała spalił się, ona sama przeżyła jednak jej rodziców nie dało sie uratować. Yuki nie mogla pogodzic sie z tym faktem. Do dziś zyje ze świadomością że jest sama na tym świecie i nie ma nikogo kto by się nią zaopiekowal.

Pokój (1-5): 1

Wygląd: lDBESaH.jpg

Karta zaakceptowana. Niestety CyanFlight, nie możesz z nami grać. Mały Hehesz cię prześcignął. 

 

Mam nadzieję, że mogę się dopisać  :giggle:

blog_me_3815988_6308103_sz_vampire_anime

Imię: Sakura

Przezwisko: Okami

Nazwisko: Kuro

Wiek (14-17): 16 lat

Moce: tranmutacja, telekineza

*Żywioł: Woda

Charakter: zamknięta w sobie, uwielbia zaszywać się sama z muzyką, książką i pocky, samotniczka, wredna, czasem brutalna i bezwzględna, flirciara

Historia dzieciństwa: Sakura urodziła się w rodzinie japońskich imigrantów, dawnych Yakuzów - członków japońskiej organizacji przestępczej. Od zawsze grała na pianinie poświęcając się temu bezwzględnie i starała się być jak najlepsza. W dniu pożaru nie było jej w domu czego bardzo żałuje.

Lubi: 

- Pocky

- Japonię

- Muzykę

- Książki

- K-pop i J-pop

Nie lubi: 

- oblechów

- sportu

Pokój (1-5): 4

Nie możesz się zapisać niestety. 

 

Dobra, dołączam.

 

Mam tego dość ! - powiedziałam ze złością - czy wreszcie ją pokonamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...