Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] †Tajemnica szkoły Ritch High†


FlutterBlue Melody

Recommended Posts

Bryan odszedł kawałek od tamtej dwójki. Nie wiedział co się teraz stanie ale miał nadzieje, że za niedługo wiele się wyjaśni. Idąc przez plac zobaczył jakąś dziewczynę, której nigdy wcześniej nie widział. Zastanawiał się przez chwilę czy do niej nie podejść ale po chwili darował sobie. Usiadł na ławce i powoli rozglądał się po okolicy obserwując obecnych na placu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba odepchnięcia Leona nie skończyła się powodzeniem bo nie poruszył się nawet o centymetr. Nie dość że był wysoki to jeszcze potrafił stabilnie stać więc nie miał problemów jeśli ktoś chciał go wywrócić. - W sumie ja też. - powiedział i podał dziewczynie rękę na przywitanie. - Leon. A mogę poznać twoje imię? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinos stał nadal tam gdzie wcześniej, zaczytany w książce. Chociaż zaraz potem, skończył rozdział, więc zamknął powieść i z powrotem wetknął ją do kieszeni. Wtedy dopiero Olaf zobaczył jakąś dziewczynę. Kolejna nowa? 

- Coraz nas więcej, może jednak mamy jakieś szanse... - skomentował sam do siebie, po czym podszedł trochę bliżej, ale nadal stał od nich w większej odległości. - Cześć - rzucił do owej dziewczyny krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tu chyba nikt nie wie gdzie ma iść, ani co robić xD)

 

- Ta szkoła jest dziwna - stwierdził ot tak, po czym spojrzał na nią swoimi czerwonymi oczami. Odgarnął grzywkę na bok i dodał, widząc że dziewczyna wygląda na zagubioną: - I na dobrą sprawę nadal nie rozumiem tego miejsca, bo go się chyba nie da zrozumieć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A może Dlaczego Ja? Albo Ukryta Prawda? XD)

 

- Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. - Wzruszył ramionami. - Jak na razie nikt nie raczył nic z tego typu spraw organizacyjnych nam wyjaśnić. Za to mam dziwną nowinę, w tej szkole dwie kobiety podają się za dyrektorki, z czego jedna coś knuje, a druga chce ją powstrzymać z naszą pomocą. Nie zwariowałem, serio tak jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...