Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Elf spojrzał na wszystkich i się uśmiechnął. Zdał sobie sprawę, że nikt w tym pokoju nie jest normalny. Sam jednak nie chciał się przyznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes zdjęła kaptur odkrywając swoje czarno białe uszy .

- Tak jest dobrze. Fajnie, ale to dziwne, że nagle wszyscy są nie normalni. Ano i patrzcie jaki mam super puchaty pasek przy spodniach , tyle, że to mój ogon. - Odplątała ogon i zaczęła się do niego tulić - dobry ogonek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Add, jeszcze raz powiesz do mnie Edek, a znowu skończysz z rozbitą głową - odparł Elu żartem - Jak już masz mówić to Elu. A co do rasy masz mnie, tylko na przyszłość może zapamiętaj, że jak ktoś nie chce się przyznać to nie chce się przyznać... - rzekł z uśmiechem, ale nie pokazał uszu na dowód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Nie zapomnę. Ja jestem elfem, dość starym, a to jednak też coś znaczy. Co do dziwności masz rację, osobiście demony wydają mi się chyba dziwniejsze nawet od kotołaków, ale to już według osobistego zdania - odparł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośne rozmowy i śmiechy było słychać na korytarzu po którym przechadzał się Percidal, Usłyszawszy tylko o kotołakach i demonach wrócił do pokoju zastanawiając się jak on ma się im przedstawić i poznać z nimi skoro nikt nie chciał go wpuścić do pokoju ani rozmawiać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Powitajmy Lucypher w zabawie))

-Myślę że nie ma sensu abyśmy wszyscy tu ślęczeli przy Add'owi, (Hehesz nie umie odmieniać imion) ja idę-odparła Yuki. Nałożyła kaptur i wyszła z pokoju. Może Mark będzie w pokoju... Stanęła przed pokojem numer 7 i zapukała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...