Skocz do zawartości

Pewna rzecz o MLP...


Gordon Freeman

Recommended Posts

Ja nic nie mam do rozrywki.Chodzi mi o to,że kiedyś trzeba skończyć z dziecinadą,bo w przeciwnym razie będą problemy.

#TypowyHejterBronies

 

A jakie to problemy, jeśli mogę się spytać? Dziewczynki mordujące nożyczkami? Czyli siedmioletnie dzieci mają być dorosłe, czyż nie to wynika z twoich wypowiedzi?

 

/Achievement Unlocked - zdenerwowałaś Adviliona, a go z równowagi wyprowadzić jest trudno/

  • +1 1
Link do komentarza

#TypowyHejterBronies

 

A jakie to problemy, jeśli mogę się spytać? Dziewczynki mordujące nożyczkami? Czyli siedmioletnie dzieci mają być dorosłe, czyż nie to wynika z twoich wypowiedzi?

 

/Achievement Unlocked - zdenerwowałaś Adviliona, a go z równowagi wyprowadzić jest trudno/

To odpowiedź mi na pytanie czy ktoś będzie chciał przyjąć do pracy kogoś dziecinnego pomimo,że jest dorosły?

Link do komentarza

To odpowiedź mi na pytanie czy ktoś będzie chciał przyjąć do pracy kogoś dziecinnego pomimo,że jest dorosły?

Należenie do fandomu nie jest czymś, co wpisuje się do CV, czy rozmawia się o tym z pracodawcą. Poza tym zaczynam mieć wrażenie, że piszemy o zupełnie różnych stronach dziecinności.Ja o dobrej, ty o złej. I tak w kółko.

  • +1 1
Link do komentarza

Bo może Tabaluga nie wzbudza aż tak wielu krytycznych opinii. Inna sprawa że przy Tabaludze się ludzie nie bawią w fandomy. Poza tym Tabaluga ma przesłanie uniwersalne.

1. Ja Tabalugę oglądam, lubię. Nic do niego nie mam. Tylko się zastanawiam, czemu wszczyna się shitstormy z powodu jakichś nawiedzonych dzieci. Magię mamy we wszystkich trzech przykładach, ale MLP najbardziej się za to obrywa. (nie zrzucam winy na pozostałe dwa ✌) Kapujecie?

Link do komentarza

Jeśli ktoś nie biega pół nagi po mieście wykrzykując, jak to kocha pastelowe kucysie, to czemu ma ich nie lubić?

 

To odpowiedź mi na pytanie czy ktoś będzie chciał przyjąć do pracy kogoś dziecinnego pomimo,że jest dorosły?

 

A czy to jest wypisane na czole? Co ktoś robi sobie w wolnym czasie i nie miesza tego z innymi sferami życia, to czemu miałoby to przeszkadzać?

Link do komentarza

Należenie do fandomu nie jest czymś, co wpisuje się do CV, czy rozmawia się o tym z pracodawcą. Poza tym zaczynam mieć wrażenie, że piszemy o zupełnie różnych stronach dziecinności.Ja o dobrej, ty o złej. I tak w kółko.

W końcu to dyskusja.Nie każdy ma takie poglądy jak ty.

Link do komentarza

W końcu to dyskusja.Nie każdy ma takie poglądy jak ty.

Poglądy bywają różne, ale też mogą się zmieniać. Patrz, piszesz na forum dla fanów kucyków. Jesteś już Pegasis. A jak się do tego nie przyznasz, to wyśledzimy ciebie po IP i zamordujemy nożyczkami. „Dyskusja"? Zaczynam odnosić wrażenie, że zmierza to w stronę shitstormu. Na całe szczęście, niektórzy podają swoje argumenty, ty zaś nie. Masz jakieś na swoje poparcie? Lepsze niż ten „artykuł".

  • +1 3
Link do komentarza

Trollica Sarabi chce wywołać shitstorm i tle :rdblink:

A Gordon udaje, że nie rozumie żartów, i sarkazmu. Chyba, że ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

 

Dziecinność jest potrzebna w wielu zawodach. Inna sprawa, że większość osób potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego. Nawet na tym forum mamy pełen przegląd ludzi - od dzieciarni, po ludzi z wykształceniem wyższym.

Edytowano przez Cahan
  • +1 1
Link do komentarza

Czy mi się wydaje, czy to groźba karalna?

Dobrze prawisz, wydaje ci się. Albo masz autyzm, wybacz.

 

Trollica Sarabi chce wywołać shitstorm i tle :rdblink:.

A Gordon udaje, że nie rozumie żartów, i sarkazmu. Chyba, że ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

 

A Adviliona ponosi.

Edytowano przez Advilion
  • +1 1
Link do komentarza

Wybaczcie mi, trochę mnie poniosło, a tak rzadko mi się to zdarza. Głupi ja myśli, że ci biedacy są normalni.

Mam nadzieję, że ten temat zostanie zamknięty. Trolle niszczą mi psychikę.

 


A czy ja powiedziałam,że was nie lubię?Ja tylko nie wiem,czemu to lubicie.

 

Ło da fak?

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza


A czy ja powiedziałam,że was nie lubię?Ja tylko nie wiem,czemu to lubicie.

 

Tak wywnioskowałam z tego jak się do nas zwracasz. Posądzasz nas o brak dojrzałości, bezczeszczenie godeł, hymnów i tak dalej. Nawet jeśli robi to tylko nieliczna część, a i tak większość z nich po prostu dla żartu. Poza tym jeździsz po nas, a nie przedstawiasz żadnych argumentów popierających twoje zdanie. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...