Skocz do zawartości

[Zabawa] Lyra i Bon Bon nudzą się...


Cipher 618

Recommended Posts

Proponuję, żebyście założyły salon piękności dla psów i kotów.

 

Fajny pomysł! Mamy chałupę, wolny pokój, jestem jednorożcem... Czego więcej chcieć?  :lyrahappy:

 

Daj mi pomyśleć... A tak, brak nam umiejętności fryzjerskich, a przede wszystkim zwierząt. Póki co, w Ponyville mamy jednego psa i kota. Reszta? Jak nie żółwie to sowy. Poza tym Applejack nie odda Winony w nasze kopyta, a kot Rarity to oszołom, drapiący do kości. Dosłownie. Nie chcę widzieć tego psychola.  

 

Pogadamy z Fluttershy. Załatwi... eee... Klientów. Poza tym Spike nie narzeka na kota Rarity. 

 

Przecież to smok, który ma bardzo twarde łuski, poza tym... sama wiesz. Dla tej klaczy dałby sobie łapę uciąć.  :bonbon2:

 

Fakt... Jedna prośba "i by ku [bon Bon zatyka pysk Lyry kopytem] a nie miał łapy. Zabieraj to kopyto!  :stare: 

 

Wybacz, ale pamiętasz co mówił Triste? Żadnego przeklinania. :burned:  

 

Proponuję, żebyście uzbierały tą szklankę wody z deszczówki!

 

Lyra, do roboty. Pogadaj z jakimś pegazem jeśli trzeba. Stworzy ci małą burzę. 

 

[po powrocie z pełną szklanką] 

 

Burzę? BURZĘ!? Wiesz ile razy dostałam w tyłek błyskawicami?  :lyraaxe:

Ech... a myślałam, że będziesz na tyle mądra, aby poprosić o chmurę deszczową, a nie burzową.   :twilight6: 

 

Zbudujcie samolot do działań militarnych. :awesomeface:

 

Samolot? Co to na miłość Celestii jest? Może być balon? To akurat mamy. 

 

Pożyczymy go i uzbroimy. 

 

I po co nam coś takiego?  :rarity5: 

 

Zbudujemy Twilightguna. Tysiąc czarów na minutę. Niech no, podlecą tu Podmieńce  :evilshy: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyście zbudowały zbiornik do zbierania deszczówki na wypadek suszy - w razie klęski żywiołowej będziecie ją sprzedawać.

Hmm... no nie wiem. Pegazy zawsze, ale to ZAWSZE potrafią zrobić chmurę z niczego :(

Bon Bon, a może będziemy sprzedawać wodę z lodem?  :squee: 

Lyra! To genialne! Swoją drogą, może dodamy tam cukierka, który szybko się rozpuszcza. No wiesz, smakowe kostki lodu, które dodadzą wodzie smaku.   :bonbon: 

 

Zbudujcie autostrady i stadiony!

 

Hmm... pomyślmy, jak tak patrzę na propozycję Alicorna poniżej, to mam pewien pomysł.  

Ech... Alicorna? Tego muru nie przebiję.  :facehoof: 

 

Zróbcie zawody piłkarskie Euro Pony 2016

Wysłane z eLGie 65 za pomocą zepsutego Tapatalka.

Lyra, do stadionu trzeba jakoś dojechać. Najlepiej autostradą! Dwa pomysły na raz! No i to Euro Pony!  :bonbon: 

Bon Bon, nudzimy się, ale nie przeginasz?

Nie. Odrobina wysiłku ci nie zaszkodzi.  :huhwha: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podręcznik do biologii!

Obawiam się, że wiele działów będzie dotyczyć... no wiecie. Biologia to nie mitologia, czy baśnie i mity. 

Bon Bon, to nie mity. Ale skoro nie chcesz...  :MJTQO: 

Ech... I znowu strzeliła focha:ajsleepy: 

 

Proponuję stworzyć satelitarną sieć telekomunikacyjną bądź telewizyjną (?), albo udać się na prom kosmiczny.

Sieć telefoniczna odpada. Sieć rodzinki Apple jest wszędzie. Nawet w Changeii. Telewizja? Całkiem niezły pomysł, ale to mnóstwo pracy. Może jesienią? A prom? Co do promu. Mamy jedynie prom, ale wodny. Pływa sobie, pomiędzy nami, a małą wyspą na wschodzie. Trzeba tylko uważać na góry lodowe. Jeden już poszedł na dno Hooftanic. Na szczęście przewoził łodzie i pontony. Nikomu nic się nie stało.  :giggle: 

 

Może tak poszukacie sensu życia? (Tylko nie w lodówce, tam już ja szukałam :v )

To ja zobaczę w zamrażalniku, a ty Bon Bon?

Zamknę cię tam i włączę na - 5 stopni. 5 minut wystarczy.  :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszukać wszystkich ukrytych piłek w Ponyville, które schowała Pinkie Pie.

 

Łatwiej znaleźć niedźwiedzia polarnego w trakcie śnieżycy na biegunie...

 

A nie pomyślałaś o tym, żeby wywalić na śnieg kontener ryb? :rarity5:  Sam przylezie. 

 

Proponuję stworzyć łódź podwodną i atakować przepływające statki. Kto wie, gdzie to wiozą, ani co dzieje się za granicą. :notsure:

 

Łódź podwodną? Eee... Triste jakaś pomoc? 

 

To taka łódka, która pływa pod wodą i jest uzbrojona. 

 

Łódź pływająca pod wodą? To żeś nam pomógł  :burned:

Nie ma sprawy  :squee:

 

Zacementujcie dziurę w mojej ścianie( żeby nie było nie domówień ścianie w środku domu)!

 

Czy wiesz jak bardzo zasmuciłeś Pinkie Pie? Chciała brać się za tą swoją czwartą ścianę - my mamy w domu więcej, w tym nośne - a ty tu z łataniem dziury wyskakujesz. Ech, bywa...   :sadsmile:

Idę się z nią powygłupiać... może to ją rozbawi?

Spróbuj, to akurat wychodzi ci najlepiej. Nie wiem jakim cudem nie otrzymałaś za to uroczego znaczka.  :aj3:

 

Spróbujcie wspólnymi siłami wyhodować roślinkę która będzie wam znosiła różne słodkości.

 

Hmm... trzeba by pogadać z Carrot Top, ale mamy robić to same. Może by tak, podlewać ją rozcięczoną czekoladą, lukrem, cukrem... Może nie padnie.  :hBB25: 

 

Bon Bon! Wiem! Rosiczka! Rose mówiła, że są fajne i pożyteczne. 

 

Na litość... :ivXRI:  Posłużysz jako obiekt badań... Zobaczymy jakie słodkości wypluje.

Bon Bon, a myślałem, że jesteś cierpliwa, miła i spokojna.

A nie jestem? :angelbloom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie w karty.

No nie wiem. Lyra zawsze oszukuje.

Ja? Wcale że nie  :lie: 

A kto ostatnio wyskoczył z kartą... tarota, twierdząc że przebija moje?

 

To przypadek

Który powtórzył się... ileś tam razy   :burned: 

 

Zbudujcie tajną placówkę badawczą Equestrian Science i zacznijcie eksperymenty z działem portalowym!

To zbyt trudne jak na nasze głowy. Poza tym Twilight podobno pracuje nad czarem.

 

Stwórzcie "Pony 51"  :awesomeface: (nawiązanie do Area 51)

Już jest. Testują tam sprzęt i wciskają kit o istnieniu ludzi.

Mają tam ludzki pojazd! Są na to dowody.  :MJTQO: 

Obalone przez naukowców. Poza tym, można ją oglądać przez Poony Maps. Gdyby coś ukrywali, wymazaliby ją z map.  

 

Jedźcie pozwiedzać krainę centaurów. Rasę pół humanoidów, pół kucyków, oraz pozdrówcie ode mnie Scorpana.

Nie mamy namiarów na ich krainę. Może jakaś mapa? Swoją drogą kim jest ten Scorpan?

Nie gadaj, tylko chodź. Zapytamy kogoś po drodze.  :1xkfz: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie placówkę badawczą Equestrian Mesa i zacznijcie eksperymenty nad teleportacją międzywymiarową.

Lyra, zastanawia mnie jedno. Dlaczego Księżniczka kazała nam zbudować jakąś placówkę, właśnie nam?

Ponieważ nigdy, ale to przenigdy nie wolno ufać inżynierom.  :MJTQO: 

I co to znaczy "między wymiarową"?

Między wymiarami, czyli innymi światami. Do świata LUDZI!!!

 

Celestio...  :ajsleepy: 

 

Stwórzcie wirus( dokładnie to nanowirus) Ebola i od razu lekarstwo.

Stworzyć wirus i sprzedawać na niego lekarstwo? To... okrutne 

Widziałam to na jakimś filmie.

I jak się skończyło?

Jakiś idiota skoczył z balona na linie, do tajnego ośrodka badawczego Canterlot.

 

I...  :cheese: 

 

Walnął pyskiem o glebę. Lina była za długa. Dalej nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórzcie placówkę "NASA" i podbijajcie kosmos.

To ciekawy pomysł. Martwi mnie jedno. Luna podbijała kosmos... Dość długo. Z tego co wiem, nie było tam zbyt ciekawie.

Ale sama budowa może być ciekawa.  :huhwha: 

Lyra, masz pojęcie co oznacza ten skrót, bo ja nie.

Nasza Astronautami Strzelająca Armata?  :hBB25: 

Brzmi w miarę sensownie, ale nie będę strzelać kucykami.  

 

Stwórzcie strój PSY( chodzi mi o tego Koreańczyka).

Koto...co?  :rarity5: 

Koreańczyka, to rasa kucyków. Daj mi mapę...

Nie ma sprawy... Ej, ale my nie mamy mapy. Same książki kucharskie.

Faktycznie, wyszło mi to z głowy przez zwalające z nóg, liczne zamówienia. W takim razie kartkę. Jeśli my jesteśmy w tym miejscu, to oni są... hmm... gdzieś tutaj [pokazuje na kartce]

Wpadniemy tam kiedyś?  :lyra: 

A wiesz jak to daleko?

Pięć centymetrów na kartce. A stroje załatwi nam Rarity.  :YEtmX: 

Skoro istnieje "magia przyjaźni", w takim razie ja, jestem księżniczką "magii cierpliwości"  :bonbon2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...