Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Imię i Nazwisko:  Semyazza
Wiek: Wygląda jak 28 a ma 4 tysiące lat
Rasa: Diabeł
Przynależność: Rodzina Lucyferiusza
Pozycja: średnioklasowy diabeł
Funkcja: Skoczek
Boski Dar: Brak - Posiada zaawansowane moce piorunów..
Oręż: scythe.png Nazwa to "Kosa Krwi Piekielnej".
Umiejętności:  ​Wielkie ścięcie - Przed wrogami pokazuje się błękitna energia w kształcie łuku która zadaje rany mentalne<zwykła broń lub magia nie zablokują ataku tylko tak zwana psionika potrafi skutecznie zablokować atak>. Psionika - Za pomocą umysłu Semyazza potrafi usmażyć mózg wroga < tylko działa na słabych> Żniwobranie - Semyazza bardzo szybkim ruchem zabija przeciwnika przepoławiając go na pół.
Wygląd: d3da42c790f4c7a030a411c6e4231b72.jpg
Historia i Charakter: 

Spokojny, żartobliwy, waleczny, uczciwy, opiekuńczy oraz masochista.

Semyazza był diabłem który wykazywał talent, mieszkał na ziemiach rodziny Lucyferiusza która wspierała obecnego Maou i gdy pan rodziny dowiedział się o jego możliwościach wezwał go do siebie. Przez 4 lata nie przerwanie trenował i zdobył siłę godną skoczka drużyny Lucyfera. Podczas wojny Piekła, Nieba i Upadłych aniołów jego cała grupa została schwytana w zasadzę, jedynie on wyszedł z tego żywy dzięki swoim zdolnością. Wtedy także udało mu się zdobyć kosę śmierci.

 

 

 

Semya dawno temu zdążył opuścić zaświaty, teraz podróżował po ziemi. Akurat był w Tokio. Widział już dużo rzeczy z tego kraju ale nadal zachwycały go kultura oraz ludzie. Po jakimś czasie wyczuł inne diabły i upadłe anioły. Postanowił że sprawdzi co się dzieje z "bezpiecznej odległości".  Niestety okazało się że znajdują się w budynku więc tylko usiadł na ławce i posiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Za dwa dni to okej, zdążę się zwolnić z pracy. A gdzie to nie wiem~ - powiedziała Lorence i po chwili jej wzrok powędrował na Vergil'a. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że on tu jest. - O nie... Jeszcze ciebie tu brakowało... No to są chyba jakieś żarty. Przecież ty umarłeś... Jakim cudem znowu cię widzę na oczy...

Emily i Law po jakimś czasie doszli pod budynek szkoły. Dziewczyna weszła do środka.

- Sieeemka wszystkim~! - zawołała.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie wykryto - pomyślał Semyazza i zaobserwował że jakaś para weszła do budynku.

- No cóż nie ma co czekać i ślęczeć przed tym budynkiem - Powiedział do siebie samego i postanowił przejść obok. Ciekawe czy potrafią wyczuwać inne diabły - pomyślał przez chwilę Semya. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semayazza przeszedł obok budynku. 

- Jeśli teraz mnie nie wyczuli to muszą być ślepi, hmm to nie tak powinno się mówić. - Powiedział do siebie i usiadł na trawniku. Zaczął bawić się napięciem, przyłożył rękę do ziemi kopiąc nim przechodniów. Oczywiście małym natężeniem.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...