Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- Dziwna ta młodzież - Stwierdził Semya i wszedł do budynku - Witam wszystkich, jestem Semyazza, możecie mówić mi Semya. Chciał bym zostać twoim sługą - Zwrócił się do Dante, czuł że to on jest tutaj panem - Wcześniej należałam do rodziny Lucyferiusza i może cię to okryć hańbą, dawno nie miałem do kogo się odezwać. - Ten akurat ród, rodzina Lucyferiusza służyła staremu pokoleniu Maou które próbowało doprowadzić do wyniszczenia rasy, w tym czasie powstała rebelia prowadzona przez obecnych Maou a rodzina została wybita w pień. Ci którzy przeżyli byli znienawidzeni wśród diabłów nowego pokolenia. 

Edytowano przez Draft RedLine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam, od urodzenia jestem diabłem a tylko ludzie mogą posiadać te dary. Walczę za pomocą tej kosy - W jego ręce zmaterializowała się kosa, i używam piorunów oraz psioniki. Mogę być skoczkiem jeśli pozwolisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mhm, jeśli się nie mylę to rodzina wielkiego króla Sairorga Bael'a. - Stwierdził krótko przybysz - W tym rodzie o ile pamiętam jest aktualnie 3 takich diabłów. Sam Sairaorg jego ojciec i ktoś jeszcze. Hmmm chyba mówicie o tej osobie bo musi być nowa w rodzinie. - Dla starego diabła 10 lat wydawało się już jak miesiąc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja mam 17 lat i za kilka dni będę mieć urodziny heheh~ - powiedziała Emily.

- Ja mam bodajże 20 albo 21, bo serio już nie pamiętam żebym ostatnimi czasy obchodziła urodziny. - wyruszyła ramionami Lorence. - Co nie oznacza że nie potrafię nic zrobić. Wręcz przeciwnie, jestem gotowa odrąbać łeb każdemu na mojej drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Lucjan, twoja postać ma 19 lat, a przynajmniej tak pisze w karcie podaniowej :v czytałem wszystkie posty i wiem też że postać Phoenix'a jak i twoja była człowiekiem ))

 

- Nie mówię przecież że jesteście słabi. Tylko że jesteś młodszy tak czy inaczej. - Semya oparł się plecami o framugę okna. 

Edytowano przez Draft RedLine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...